Zavřít reklamu

KillZone 3 – veřejná beta 3. února

Společnost Sony oznámila, že od 3. února do 15. února si budeme moci stáhnout veřejnou multiplayerovou betaverzi hry KillZone 3 z Playstation Store. Tato beta nabídne jednu multiplayerovou mapu MP05 ‘Frozen Dam’ z plné hry zahrnující celkem 3 herní módy – Guerrilla Warfare, Warzone a Operations. Nebude chybět ani offline multiplayer – BotZone. Více o […]

22. 1. 2011    

Společnost Sony oznámila, že od 3. února do 15. února si budeme moci stáhnout veřejnou multiplayerovou betaverzi hry KillZone 3 z Playstation Store. Tato beta nabídne jednu multiplayerovou mapu MP05 ‘Frozen Dam’ z plné hry zahrnující celkem 3 herní módy – Guerrilla Warfare, Warzone a Operations. Nebude chybět ani offline multiplayer – BotZone. Více o každém z módu se dozvíte níže.

Guerrilla Warfare (16 hráčů):

Obdoba klasického Team Deathmatch módu. Vy a vaši spoluhráči se musíte pokusit pozabíjet co nejvíce hráčů z týmu soupeře. Po skončení časového limitu vyhrává tým s větším počtem zabití.

Warzone (24 hráčů):

Pokud jste hráli KillZone 2, budete již s tímto módem seznámeni. V tomto klání na vás čeká pět úkolů, které jsou časově omezeny. Který tým splní více úkolů dříve než ten druhý, vítězí.

Operations (16 hráčů):

Operations je úplně nový mód, který si klade za cíl přinést ještě více filmový zážitek ze hry, podobný jako ve hře pro jednoho hráče. Tým ISA musí zajistit doky a zničit přehradu. Tým Helghast zase musí tuto přehradu urputně bránit.

BotZone: (1 hráč až proti 15 botům):

Botzone je offline multiplayerový mód, který je ideální pro ty, co si chtějí osvojit ovládací prvky, zbraně a rozložení mapy. Každý z výše uvedených módu bude hratelný v režimu offline, proti počítačově řízeným protivníkům.

Sony také známila, že ti kdo si koupí speciálně označenou hru KillZone 3, dostanou přístup do multiplayerové bety SOCOM 4. KillZone 3 dorazí 23. února exkluzivně pro Playstation 3.