Zavřít reklamu

Kdy vyjde Warhammer 40,000: Space Marine?

Společnost Comgad s radostí oznamuje, že ve spolupráci s vydavatelstvím THQ přinese na český a slovenský trh nejnovější hru z drsného světa Warhammer 40,000, nazvanou Space Marine. Hra vyjde 9. září v profesionální české verzi, lokalizaci formou titulků zajišťuje interní překladatelský tým Comgadu. Kromě standardní verze se na trhu objeví i limitovaná sběratelská edice s […]

27. 5. 2011    

Společnost Comgad s radostí oznamuje, že ve spolupráci s vydavatelstvím THQ přinese na český a slovenský trh nejnovější hru z drsného světa Warhammer 40,000, nazvanou Space Marine. Hra vyjde 9. září v profesionální české verzi, lokalizaci formou titulků zajišťuje interní překladatelský tým Comgadu. Kromě standardní verze se na trhu objeví i limitovaná sběratelská edice s řadou exkluzivních bonusů. Space Marine je third-person akce zasazená do prostředí oblíbeného světa Warhammer 40,000. Přenese hráče na kovářský svět Graia, jenž se ocitá pod útokem hord krvelačných orků. Zachránit jej mohou jen geneticky upravení bojovníci zakutí do posvátného brnění – Vesmírní mariňáci. Smyslem života těchto válečníků, kteří v boji vydají za stovku běžných vojáků, je chránit Impérium a ničit jeho nepřátele v nekonečné válce trvající již desítky tisíc let. Hráč se ocitá v roli kapitána Tituse, vedoucího výsadek Vesmírných mariňáků na napadený kovářský svět. Záhy se však ukáže, že orkové nejsou ten největší problém, jenž zde na císařské vojáky čeká. Kromě lokalizované PC verze bude hra vydána také pro platformy PS3 a X360. Cena hry pro PC byla stanovena na 999 Kč / 39,99 €, pro PS3 a X360 na 1699 Kč / 69,99 €.

Na všech platformách bude k dispozici i sběratelská verze s řadou exkluzivních bonusů:

Space Marine – sběratelská edice pro PC: – hra v profesionální české verzi – artbook v pevné vazbě – soundtrack ke hře – sada 25 sběratelských kartiček – dvojice DLC do hry – Zlatý bolter a Zlatý rotomeč – cena 1699 Kč / 69,99 € Space Marine – sběratelská edice pro PS3/X360: – hra v anglické verzi – artbook v pevné vazbě – soundtrack ke hře – Pečeť čistoty – sada 25 sběratelských kartiček – cena 1999 Kč / 79,99 € Dvojice DLC, jež jsou součástí sběratelské PC verze, lze také sehnat při včasné předobjednávce standardní PC verze přímo na stránkách společnosti Comgad.