Zavřít reklamu

Kdy vyjde Borderlands 3?

Borderlands 3 bylo konečně oznámeno a již víme kdy vyjde.

4. 4. 2019     Zdroj

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností 2K Games přináší nové informace ohledně akční střílečky z legendární herní série s jedinečnou stylizací – Borderlands 3, která vstupuje do prodeje již 13. 9 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Po odhalení hry, ke kterému došlo v rámci herního veletrhu PAX East, přinášíme oficiální oznamovací trailer a další novinky.

Borderlands 3 už zná datum vydání

Představujeme Borderlands 3 – originální střílečku s oslnivým grafickým stylem. Připravte se na zcela nové dobrodružství naplněné chaosem. Prorazte si cestu skrze nové světy a nepřátele jako jeden ze čtyř nových Vault Hunters, z nichž každý přináší propracované stromy dovedností, schopností a možností přizpůsobení. Hrajte na vlastní pěst nebo se svými přáteli a setkejte se s šílenými nepřáteli, sbírejte kořist a chraňte svůj domov před tou nejkrutější sektou v celé galaxii.

Hra Borderlands 3 z dílny věhlasného studia Gearbox a 2K nabídne vzrušující hratelnost, silný příběh, osobité postavy, epické nepřátele a boss fighty a nepřeberné množství zbraní. Hráči se mohou také těšit na ještě větší, a hlavně mnohem bohatší herní svět, posílené RPG prvky a intenzivní zápasy vozidel.

Hra Borderlands 3 vychází 13. 9. 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.