Zavřít reklamu

Kdy se dočkáme očekávaného The Last of Us: Part II?

Pokud patříte mezi ty, kteří netrpělivě vyhlíží alespoň trochu pravděpodobný náznak data vydání, troufnu si říct, jedné z nejlepších her všech dob, tak máme pro vás dobré zprávy!

12. 10. 2017    

Od poměrně nečekaného oznámení pokračování exkluzivního fenoménu pro PlayStation, The Last of Us: Part II, uplynul téměř rok. Od samotné prezentace prvního traileru se začalo okamžitě spekulovat o datu vydání. Padalo zde hlavně datum, točící se kolem roku 2018 a rozsáhlá fanouškovská základna ani zdaleka nezůstala jen u dne, kdy by nástupce legendární jedničky měl spatřit světlo světa. Fanoušci se pouštěli do osudů postav, mnohdy vznikali i velice zajímavé spekulace…zemře Joel, bude Ellie těhotná!? Příběh a samotný osud postav bych nechal na zkušených vývojářích.

Avšak první díl neproslavil jen famózní příběh, vztahy mezi postavami, ale také fantastický a osobitý soundtrack z dílny argentinského skladatele Gustava Santaolalla. A tím se dostáváme k onomu spekulovanému datu. Gustavo totiž v rádiovém vysílání, možná i nechtěně, naznačil, že bychom se pokračování měli dočkat právě v roce 2019, studio Naughty Dog bylo samozřejmě ihned atakováno dotazy na toto téma, to však informaci nevyvrátilo ani nepotvrdilo.

Rok 2019 jistě mnoho fanoušků zamrzí, ale na druhou stranu se nesmí nic uspěchat, ať tu máme čestné pokračování tak skvělého prvního dílu. A jako jiskřičku na závěr bych mohl dodat, že Sony má do konce roku ještě dvě akce: PlayStation’s 2017 Paris Games Week a PlayStation Experience 2017.

Budeme doufat, že na alespoň jedné z výše uvedených akcí Sony utne veškeré spekulace.