Zavřít reklamu

Kdy dorazí videoherní Avengers? Jedná se o projekt pro PS5 a další Xbox?

Kdy dorazí populární týmovka hrdinů od Marvelu na naše herní stroje?

9. 10. 2018     Zdroj

Spider

Již nějakou dobu víme, že Square Enix ve spolupráci s Marvelem připravují akční hru Avengers. Konkrétně by za ní mělo stát studio Crystal Dynamics, které nedávno hráčům nadělilo poslední díl trilogie Tomb Raider. Mnoho fanoušků však bylo zklamáno, že se na letošní E3 tento titul vůbec neobjevil a celá konference Square Enix byla věnována spíše méně zajímavým oznámením a novinkám.

Avengers by mohli vyjít až na další generaci konzolí

Dle všeho to totiž vypadá, že tento titulu není určen pro současnou generaci konzolí, ale počítá se s ním až na tu další. Aktuálně studio hledá člověka na pozici Lead Software Engineer. Ten má mít dle požadavků velké zkušenosti s next-gen platformami a také současnou generací.

Minimálně by to mohlo naznačovat, že Avengers by mohli vyjít na obě generace současně. Je pochopitelné, že spousta titulů bude v prvopočátku vycházet na současnou a následně další generaci konzolí.

Jen škoda, že o samotné hře zatím nic nevíme. Nevíme, co nám přesně nabídne, jaký bude příběh, jaké postavy se objeví, ani v jakém období a na jakém enginu hra poběží. Marvelu budiž ke cti, že se snaží prorazit i ve videoherním světě a nedávno vydaný Spider-Man ve spolupráci se Sony byl dokonalou ukázkou toho, jako obrovskou silou vládnou komiksy v této době. A co vy? Těšíte se na tuto týmovku?