Zavřít reklamu

Kdy dorazí druhé DLC pro hru Spider-Man?

Rozšíření Turf Wars dorazí do hry Spider-Man již koncem listopadu.

8. 11. 2018     Zdroj

spider vytukej

Poslední dny jsme začali mít trochu pochybnosti o tom, že tvůrci Spider-Mana zvládnou dodat druhé DLC včas. Datum vydání nebylo dlouho oznámeno, ale naštěstí je vše napraveno. Zatím vše běží dle plánu a druhé DLC dorazí již koncem listopadu. Spider-Man tak bude pokračovat ve svém dobrodružství.

Spider-Man bude mít zase potíže

Konkrétně se tak stane 20. listopadu, kdy vyjde druhé rozšíření s názvem Turf Wars. To bude přímo navazovat na události předchozího DLC, které neslo název The Heist. To přineslo zhruba pět hodin herního obsahu, přičemž příběhově hra pokračovala v událostech po původní hře. Jelikož první DLC končí otevřeně, tak můžeme očekávat, že se dočkáme pokračování přímo v druhém DLC.

Zatímco to první se zaměřilo na postavu Black Cat, tak druhé slibuje, že se bude více věnovat Hammerheadovi. Kdysi v populárním seriálu Spider-Man z roku 1994 byla tato postava počeštěna jako Kladivoun. Jde o zločince, který má pod sebou celý klan zloduchů a společně vykrádají banky či muzea. Jeho lebka byla navíc nahrazena Titaniem, a tak je schopný s ní rozrážet i nemožné.

Druhé DLC je prostředním z řady, kterou autoři nazvali jako The City That Never Sleeps. Pro ty, kteří vlastní Season Pass bude DLC dostupné ihned při vydání, pro ostatní bude dostupné za cenu 219 Kč.