Zavřít reklamu

Kampaň v Gears 5 bude skutečný zážítek

Těšte se, Gears přichází a to ve velkém stylu!

2. 9. 2019     Zdroj

Mezi fanoušky Xboxu byste hledali zřejmě velmi těžko někoho, kdo ještě neokusil kouzlo zřejmě nejslavnější exkluzivní herní série právě pro Xbox s názvem Gears of War. Všichni její fanoušci už se zajisté těší na již její pátý díl, který se začne prodávat v pátek 6. září. O té jsme se v minulých týdnech dozvěděli relativně dost informací a v tomto trendu budeme pokračovat i nadále. 

O hře se nyní rozpovídal vedoucí Coalitonu Rod Fergusson. Prozradil například to, že herní svět, ve kterém se bude hra odehrávat, bude skutečně monstrózní a překoná vše, na co jsme byli doposud zvyklí. Namátkou, jeden z aktů ve hře má být z hlediska herního světa hned 50x větší než průměrné mise v Gears of War 4. Není tedy pochyb o tom, že plocha naroste skutečně brutálně. Ale nebojte, po svých po ní putovat nebudete. K dispozici totiž bude jakási motorka, která vám bude dopravu zrychlovat. Fajn je navíc i to, že na mapě má být obrovské množství různých vedlejších úkolů, které však budou velmi zajímavě rozšiřovat hlavní dějovou linku a to konkrétně odemykáním různých schopností, které vám její průchod usnadní. 

Pokud jste příznivci RPG, určitě vás potěší, že vašeho věrného robota bude solidně vylepšovat a učit ho různým dovednostem, které vám též usnadní boj. S trochou nadsázky se tak dá říci, že splněním vedlejších úkolů se stane z hlavní příběhové kampaně brnkačka – tedy samozřejmě svým způsobem. Zda tomu tak skutečně bude či nikoliv se přesvědčíme už v pátek a to jak na konzolích Xbox One, tak i na PC.