Zavřít reklamu

K uživení stačí Star Wars The Old Republic půl milionu hráčů

MMORPG z prostředí Hvězdných Válek je některými odsuzované a jinými zase vysoce očekávané. Ano! Mám na mysli Star Wars: The Old Republic vyvíjené studiem Bioware, jež má na svědomí spoustu skvělých her, z nichž naprostá většina jsou RPG. Na včerejší schůzi investorů Electronics Arts šéf společnosti, John Riccitiello řekl, že aby se hra udržela v […]

2. 2. 2011    

MMORPG z prostředí Hvězdných Válek je některými odsuzované a jinými zase vysoce očekávané. Ano! Mám na mysli Star Wars: The Old Republic vyvíjené studiem Bioware, jež má na svědomí spoustu skvělých her, z nichž naprostá většina jsou RPG.

Na včerejší schůzi investorů Electronics Arts šéf společnosti, John Riccitiello řekl, že aby se hra udržela v černých číslech (tedy nevydělávala, ani neprodělávala). Musí ji pravidelně hrát a samozřejmě platit alespoň půl milionu hráčů, což je vzhledem k tomu, kolik peněz již spolykala (některé odhady mluví až o 300 milionech dolarů) dosti reálné číslo.

Star Wars The Old Republic by se měla na trhu objevit ve druhé polovině letošního roku. Doposud však neznáme platební model. Tj. jestli Bioware vsadí na klasické měsíční poplatky nebo se přikloní k trendu poslední doby, mikrotransakcím.