Zavřít reklamu

Just Cause se dočká filmového zpracování

Máme na co se těšit.

22. 5. 2019     Zdroj

Just Cause 4

Patříte mezi příznivce poměrně šílené akční řežby Just Cause? Pokud ano, pak vás následující řádky nadchnou. Právě tato hra se totiž dočká filmového zpracování, na kterém se podle dostupných informací již začalo pracovat. 

Jelikož je zatím celý projekt v plenkách, nevíme o něm téměř nic. Scénáře k filmu se však ujme Derek Kolstand, který se dá označit za otce Johna Wicka – tedy postavy, díky které si ve stejnojmenných filmech na nudu stěžovat rozhodně nemůžeme. I u Just Cause se tak dá očekávat, kvalitní podívaná se spoustou akce, jako tomu je i ve hře. Otázkou však je, kdy se jej dočkáme. Termín dokončení totiž samozřejmě znám zatím není, byť je jasné, že hned tak film na plátna kin nedorazí. 

Čím dál častější 

Obecně se dá říci, že hry jsou pro filmové tvůrce stále častější předlohou ke zpracování. Zatímco v minulosti bychom filmy na náměty her hledali marně, nyní se s nimi roztrhl pytel a pracuje na nich celá řada filmařů. Již brzy bychom se měli dočkat například seriálového Zaklínače, práce probíhají ale i na Skull and Bones a spekuluje se i nad dalšími díly Assassin’s Creed. A kdo ví, třeba se v budoucnu dočkáme i zpracování takových legend jako třeba GTA: San Andreas či Mafia.