Zavřít reklamu

Jen pro 20 z vás: Získejte bezdrátová sluchátka Sony a Jabra s obřími slevami

Komerční sdělení

8. 9. 2019    

Jelikož se vám naše minulá slevová akce, kterou jsme uspořádali ve spolupráci s naším partnerem Mobil Pohotovost, velmi líbila, připravili jsme si pro vás na dnešek akci další. Ta se tentokrát týká čtveřice bezdrátových sluchátek z dílny Jabry a Sony. Získání slevy je stejně jako minule velmi jednoduché. Do pole pro slevový kód totiž stačí zadat vytukej089 a cena bude snížena. Ale pozor, kód lze využít pouze 20x, takže s nákupem rozhodně neváhejte. Podobné akce totiž bývají zpravidla velmi krátkého trvání, jelikož se po produktech jen zapráší. 

Sony WH-CH500

Jste příznivci náhlavních sluchátek s klasickým designem? Pak pro vás jsou jako stvořené Sony WH-CH500. Ty se vyznačují kvalitním zvukem, ale i Bluetoothem ve verzi 4.2 s dosahem 10 metrů od zdroje zvuku či NFC pro snadné spárování. Jejich frekvenční rozsah je 20 až 20 000 Hz a výdrž pak 20 hodin. Potěší ale i mikrofon pro snadné vyřizování hovorů či otočné provedení pro jednodušší transport.

Běžná cena sluchátek Sony WH-CH500 je 1299 korun, díky slevovému kód vytukej089 je však můžete získat jen za 649 korun. 

Jabra Elite 65t Active

Dalším zlevněným modelem je Elite 65t Active v měděně modré variantě. I ten nabízí parádní zvuk, pětihodinovou výdrž na jedno nabití a až 15 hodin výdrže s nabíjecím pouzdrem, bezproblémové vyřizování hovorů či velmi pěkný design. Od předešlého modelu se pak liší vyšší odolností proti prachu a vodě – konkrétně IP56.

Běžná cena sluchátek Jabra Elite 65t Active je 4890 korun, díky slevovému kódu vytukej089 je můžete získat za 3290 korun.

Jabra Elite 65t

Sáhnout ale můžete i po modelu Elite 65t v titanově černé variantě. I ten samozřejmě nabízí velmi kvalitní zvuk a možnost vyřizovat přes ně telefonní hovory, odolnost vůči prachu a vodě podle IP55, kompatibilitu s iOS i Androidem a skvělou výdrž. Tento model vám totiž vydrží o půl hodiny déle než předchozí – tedy 5 hodin. S nabíjecím pouzdrem se pak lze dostat i na 15 hodin. 

Běžná cena těchto sluchátek je 4490 korun. Díky slevovému kódu vytukej089 je ale můžete získat za 2890 korun. 

Jabra Elite 85h

Posledním produktem, který můžete dnes sehnat s parádní slevou, jsou sluchátka Jabra Elite 85h. Ty cílí díky svým propracovaným funkcím typu SmartSound pro analýzu okolního hluku na opravdové hudební fajnšmekry a audiofily. O úchvatném zvuku u nich proto nemusíte pochybovat, stejně jako o kvalitním potlačení okolního hluku, 36hodinové výdrži baterie nebo vysoce kvalitními mikrofony pro perfektní vyřizování hovorů. Více se o nich dozvíte v naší recenzi. 

Běžná cena sluchátek Jabra Elite 85h je 7790 korun, díky slevovému kódu vytukej089 je však můžete získat za 5790 korun.