Zavřít reklamu

Jediové třeste se! Do Star Wars: Battlefront 2 přichází Generál Grievous

Do Star Wars: Battlefont přichází obávaný Generál Grievous!

25. 10. 2018     Zdroj

EA se postupně snaží do titulu Star Wars: Battlefront 2 přidávat nový obsah a jednou z novinek bude nyní i příchod Generála Grievouse. Konkrétně 30. října se dočkáme této postavy, ačkoliv na ni EA láká již od letošní E3. Pojďme se tedy podívat, co tato postava do Star Wars přinese. Grievous přichází!

Generál Grievous přichází jako vůdce Separatistů

Grievous se díky svému příchodu stane nejvyšším ze všech hrdinů a bude promlouvat hlasem Matthewa Wooda. Ten jej daboval i ve filmové Pomstě Sithů a seriálu The Clone Wars. V tomto ohledu tedy EA zvolila velmi dobrou cestu, že využívá všech možností licence. Grievous bude bojovat běžně se dvěma světelnými meči. Nicméně, jak už ukázala zmíněná filmová epizoda, tak je schopen bojovat i se čtyřmi najednou. Tato schopnost bude ve hře jako Thrust Surge.

Schopnost Claw Rush zase dovolí vyběhnout proti nepříteli po šesti končetinách. V tomto režimu bude nebezpečným i v případě, že do nepřítele jen narazí. Poslední schopností pak bude Unrelenting Advance, který umožní roztočit dva meče jako obří světelné sekáčky. To už jsme rovněž mohli vidět v legendárním souboji s Obi-Wanem Kenobim.

Grievous bude mít vlastní Star karty, emoty, hlášky atd. V plánu je že 28. listopadu dorazí do Star Wars: Battlefront 2 také Obi-Wan Kenobi a pro režim Galactic Assault bude nově dostupná mapa z planety Geonosis.