Zavřít reklamu

Je to tady! EA Access dorazilo na PlayStation 4

Skvělá zpráva pro všechny PSkáře.

25. 7. 2019    

“Pé eskáři” mohou začít slavit. Na PlayStation 4 totiž dorazila služba, po které nejeden z nich dlouhé roky lačnil. Řeč samozřejmě nemůže být o ničem jiném, nežli o předplatném EA Access, které bylo ještě donedávna dostupné jen pro Xbox One a PC. To se však konečně změnilo. 

Pokud na hrách z dílny EA ujíždíte, EA Access se vám rozhodně vyplatí předplatit. Na rok totiž vyjde jen na 599 korun (či dokonce méně díky různým slevovým akcím), a vy si díky němu zahrajete pořádný kotel skvělých a hlavně nových her. Ať už jste příznivci stříleček, závodů či sportovních her, každý si přijde na to své. V knihovně totiž naleznete jak sérii Battlefield či Dragon Age, tak i Need for Speed, ale také FIFU, NHL a další podobné herní pecky. EA navíc svou nabídku stále rozšiřuje a nové hry do ní přidává zpravidla pár měsíců po jejich vydání. Pokud byste však čekat nechtěli, můžete využít fajn EA Access slev a získat je o poznání levněji. 

Stejně jako na Xboxu je nutné pro AE Access stáhnout EA Hub, který je jakousi vstupní branou do světa EA. V tom naleznete jak dema pro vyzkoušení exkluzivně pro předplatitele, tak i celou knihovnu. Z té následně stahujete jednotlivé hry, které lze spouštět jak přes Hub, tak i přes klasický seznam her přímo v konzoli. Vše je tedy navýsost jednoduché a přehledné. Za sebe vám mohu tuto službu jen a jen doporučit.