Zavřít reklamu

JBL Authentics: Seznamte se s novými retro reproduktory s parádním zvukem i funkcemi

Tisková zpráva

31. 8. 2023    

Představujeme řadu JBL Authentics. Výrazný zvukový výkon se snoubí s nadčasovým retro designem inspirovaným dědictvím společnosti JBL. Funkcemi nabitý JBL Authentics 500 je skutečným středobodem domácnosti, všestranný chytrý reproduktor s Wi-Fi a Bluetooth přináší Dolby Atmos®, který posluchače obklopí pohlcujícím zvukem. Modelovou řadu JBL Authentic pak doplňují ještě domácí reproduktory JBL Authentics 200 a přenosné reproduktory JBL Authentics 300. 

Zvuk naplňující celou místnost v celé domácnosti

Buďte v centru dění své oblíbené skladby. Reproduktor JBL Authentics 500 vás zve k hudebním zážitkům jako nikdy předtím. Tři 1″ výškové reproduktory a tři 2,75″ středotónové reproduktory poskytují křišťálově čistý zvuk, zatímco 6,5″ subwoofer se sníženým výkonem poskytuje hutné a přesné basy. Vychutnejte si 270 W 3.1kanálového zvuku a Dolby Atmos, který vás přenese do vícerozměrného zvukového zážitku s přidanými vrstvami a ostřejšími detaily. Zažijte hudbu naživo z první řady, aniž byste museli opustit dům.

JBL Authentics 300 nabízí přenosný, vysoce výkonný zvuk s vestavěnou 8hodinovou baterií pro ty, kteří hledají vynikající zvuk v domě i kolem něj. Díky výrazným výškám a hlubokým basům si vychutnáte výjimečný zvukový výkon, ať jste kdekoli – od kuchyně až po zahradu nebo venkovní párty.

Vyplňte jakýkoli prostor – velký nebo malý – stereofonním zvukem z reproduktoru JBL Authentics 200. Dvojice 1″ výškových reproduktorů oživí každou skladbu, zatímco 5″ woofer s plným rozsahem a 6″ pasivní zářič se snižující se frekvencí vytvářejí hluboké basy pro dokonalou rovnováhu bez ohledu na žánr.

JBL Authentic 500

Ikonický retro design s moderním nádechem

Krásný design inspirovaný slavným dědictvím společnosti JBL. Reproduktory jsou inspirovány legendárními modely JBL L100 ze 70. let, byť jsou laděny do moderního stylu. Řada JBL Authentics tedy čerpá z bohaté historie JBL s moderním nádechem. S prémiovým hliníkovým rámem, krytem obaleným vlastní syntetickou kůží a přepracovanou mřížkou Quadrex je řada JBL Authentics navržena tak, aby zaujala.

JBL Authentic 300

První integrace v oboru vytvořená se společnostmi Amazon a Google

Představujeme novou integraci vytvořenou ve spolupráci s Amazonem a Googlem, která zákazníkům poskytuje současný přístup k jejich hlasovým asistentům na reproduktorech JBL Authentics a umožňuje zákazníkům, kteří se rozhodnou zaregistrovat oba asistenty, komunikovat s Google Assistant nebo Alexou současně na stejném zařízení. Díky současné dostupnosti Google Assistant a Alexa mají zákazníci možnost volby a flexibility, aby mohli bezproblémově komunikovat s oběma hlasovými asistenty a využívat jejich rozdílných schopností a přepínat mezi nimi při různých činnostech. Po aktivaci můžete pomocí obou hlasových asistentů přehrávat svou oblíbenou hudbu, ovládat zařízení chytré domácnosti, nastavovat časovače a budíky a další funkce, a to bez použití rukou a pouze pomocí hlasu. Po nastavení asistentů v aplikaci JBL One stačí říct „Hey Google“ nebo „Alexa“ a můžete začít.

Vychutnejte si vše od podcastů až po internetová rádia v úžasném vysokém rozlišení. Výhody připojení Wi-Fi pokračují. Streamujte hudbu prostřednictvím AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM), Spotify Connect a Chromecast built-in™ a opusťte místnost nebo přijměte hovor, aniž byste přerušili hudbu. Nemůžete se shodnout na skladbě? Umístěte více JBL Authentics po celém domě a v každé místnosti nastavte jinou náladu. Nebo připojte dva nebo více reproduktorů a přehrávejte jeden seznam skladeb, aby se všichni bavili stejným rytmem.

JBL Authentic 200

Hledáte skvělý zvuk v každé místnosti? Automatické samočinné ladění kalibruje a přizpůsobuje zvukový výkon, kdykoli je reproduktor zapnutý, takže se můžete pohodlně usadit a relaxovat s vědomím, že zvuk bude optimalizovaný bez ohledu na to, kam reproduktor umístíte.

„Dědictví našich značek pro nás bylo vždy důležité a řada JBL Authentics přináší kvalitu zvuku, jedinečný design a bezkonkurenční funkce,“ řekl Carsten Olesen, prezident divize Consumer Audio společnosti HARMAN. „Žijeme v době, kdy je ‚newstalgie‘ velmi žádaná. Řada JBL Authentics svým retro designem čerpá z naší ikonické minulosti a zároveň přináší vynikající zvuk a technologie, které naši zákazníci očekávají. Inovace, jako je Dolby Atmos a simultánní hlasoví asistenti, se setkávají s retro a přepracovaným designem mřížky Quadrex v řadě reproduktorů, která definuje budoucnost zvuku.“

Reproduktory můžete snadno nastavit a procházet integrované hudební služby a vyhledávat nové skladby a interprety prostřednictvím aplikace JBL One. Díky plně přizpůsobitelnému nastavení ekvalizéru v aplikaci si můžete plně přizpůsobit svůj zážitek z poslechu.

Reproduktory JBL Authentics jsou vyrobeny ze 100% recyklované tkaniny, 85% recyklovaného plastu a 50% recyklovaného hliníku. K dostání je v černé barvě od 15. září 2023 na stránkách JBL.com v obalu vyrobeném z papíru s certifikací FSC a potištěném sójovým inkoustem.

Produkty z dílny JBL lze zakoupit zde nyní i ve velkých slevách