Zavřít reklamu

Jarohraní plné slev na (nejen) Steam hry začíná!

Druhý ročník slevové akce Jarohraní je tady. Přes 400 her, 6 dní, slevy až 75 %!

24. 3. 2015    

Druhý ročník slevové akce Jarohraní je tady. Přes 400 her, 6 dní, slevy až 75 %!

Příroda se probouzí ze zimního spánku, sluníčko svítí, ptáčci cvrlikají… Prostě ideální příležitost k tomu, zavřít se doma a něco si zahrát! Tak zavřete okno, zatáhněte žaluzie a do prohlížeče naťukejte www.jarohrani.cz, kde najdete ty nejlepší hry ke stažení za ceny, které nemají konkurenci.

Jarohraní v bodech:

–          od 24.3. 12:00 do 30.3. 12:00

–          přes 400 her v akci

–          slevy až 75 %

–          nelevnější Steam hra – 19 Kč

–          nejlevnější DLC – 15 Kč

Už tradiční slevová akce letos startuje v úterý 24.3. v pravé poledne a končí 30.3. rovněž ve 12:00. Během šesti dnů bude postupně zlevněno na 400 her a DLC. Slevy se ve většině případů pohybují mezi 50 a 75 %. Ceny her díky tomu začínají na 19 Kč a DLC koupíte dokonce ještě levněji. Slevy se obměňují každý den v pravé poledne. Proto se vyplatí muve.cz sledovat každý den, ať vám nic neunikne.

A na co se můžete těšit? Třeba na Euro Truck Simulator 2 v češtině za 99 Kč, Mafii II za 99 Kč nebo South Park: The Stick of Truth za 269 Kč. Kromě evergreenů najdete ve slevách také novinky, jako jsou Alien: Isolation s DLC za 399 Kč nebo Lara Craft and the Temple of Osiris za 199 Kč.

E-shop muve.cz se zaměřuje na hry digitální – okamžitě ke stažení. Většina her v nabídce se k zákazníkovi dostane v podobě Steam klíče, případně klíče pro Uplay. Některé hry je také možné stáhnout přímo z e-shopu. O způsobu distribuce té které hry informuje položka DRM na jejím profilu. Návod, jak hru stáhnout, pak najdete v sekci FAQ na stránkách obchodu.

Vedle her pro Windows jsou v nabídce muve.cz také hry pro Linux a Mac, například série Call of Duty. Velká část z nich však podporuje Steam Play, takže jsou univerzální – stačí se podívat na Steam a máte jasno. V případě jakýchkoliv problémů se hrou se můžete také obrátit přímo na technickou podporu muve.cz, která vám jej pomůže vyřešit.

O muve.cz:

Internetový obchod s hrami muve.cz funguje na českém trhu od června 2012. Od října 2013 rozšířil nabídku o digitální hry. V e-shopu najdete herní tituly od všech významných herních vydavatelů, jako jsou Bethesda Games, SEGA, Ubisoft, Square Enix, Warner Bros. Interactive nebo 2K Games, ale také nezávislé hry a to jak pro PC, tak i pro Mac. Některé si mohou zákazníci stáhnout přímo z muve.cz, většina se však aktivuje ve službě Steam. Každý ze stovek aktivačních klíčů pochází přímo od oficiálního distributora hry a muve.cz ručí za jejich funkčnost.