Zavřít reklamu

Jarní update zpackaného Falloutu 76 hlásí zpoždění

Další drobný přešlap Bethesdy je tu.

12. 3. 2019    

Fallout

Z Falloutu 76 má zřejmě valná většina vývojář Bethesdy noční můry. Hra totiž čelí tak tvrdé kritice,  jakou zřejmě za svou kariéru nepamatují. Plusové body se sice snaží sbírat updaty, ani ty však nejsou to pravé ořechové. Například jeden velmi očekávaný, který má do hry přidat zajímavé novinky, se nyní opozdí. 

Na dnešek měla Bethesda naplánované vydání jarního updatu Wild Appalachia. Z plánu však nakonec sešlo a studio bylo nuceno oznámit, že jej nakonec vydá až zítra. Důvod? Ten bohužel známý není. Je však velmi pravděpodobné, že patch není zkrátka a dobře v takovém stavu, v jakém by měl být, a vývojáři potřebují na jeho dokončení více času. Otázkou ale je, zda bude pouhý jeden den na dokončení stačit. Nicméně jisté je to, že Bethesda si již nemůže dovolit žádný přešlap . 

Update s názvem Wild Appalachia byl oznámen teprve před pár týdny spolu s dalšími dvěma velkými updaty, které hodlá Bethesda v průběhu letoška vydat. Tím největším a nejzajímavějším by měl být update poslední, který je naplánovaný na podzim. Přesné datum jeho vydání ale zatím k dispozici není.