Zavřít reklamu

Jakoby jim z oka vypadly… sluchátka GX Gaming Junceus

Představujeme sluchátka GX Gaming Junceus!

10. 5. 2015    

Kvalitní obraz a ještě lepší zvuk ze hry je základem skvělého výkonu na každém válečném poli. Zkrátka pokud si chcete užít svoji oblíbenou hru na maximum, potřebujete na uších pořádná sluchátka reprodukující živý prostorový zvuk. A protože potřebujete i komunikovat s kamarády, představíme si dnes zajímavý headset.

Značka GX Gaming obohatila náš trh svým novým herním headsetem HS-G650 Junceus se 7.1 virtuálním prostorovým zvukem. Zdají se vám sluchátka povědomé? Velmi populární zpracování konkurenční značky se dočkalo škorpiona na svém těle. Odlehčená konstrukce a automaticky se přizpůsobující hlavový most perfektně padne na hlavu malého i velkého hráče. Elegantní sluchátka v černé barvě s modře podsvícenými vypolstrovanými mušlemi nejen, že vypadají k světu, ale jsou velmi pohodlné i při delším nošení.

K zajímavému designu přispívá také citlivý, libovolně nastavitelný, všesměrový mikrofon s LED diodou na špičce. GX Gaming Junceus nabízí 2,2 metru dlouhý kabel, který vás nebude limitovat při výjezdech od počítače na kolečkové židli a umožní vám prostřednictvím ovládacího panelu měnit hlasitost, vypínat či zapínat mikrofon i podsvícení.

Sluchátka jakoby opravdu vypadly z oka nejmenované značce, v čem je tedy rozdíl? Zpracování totožné, specifikace co do uváděného frekvenčního rozsahu, impedance a citlivosti podobné, ale ta cena… GX Gaming Junceus koupíte v internetovém obchodě CZC.cz za velmi sympatických 1 049 Kč s DPH.