Zavřít reklamu

Jaké tituly Microsoft přichystal pro majitele GOLD na říjen?

Říjnová nadílka konzole Xbox je k hráčům poměrně štědrá!

26. 9. 2018     Zdroj

Každý měsíc se fanoušci na Xboxu i PlayStationu těší na to, jaké další hry jim služby GOLD a Plus nadělí zdarma. Tentokrát se podíváme na to, co na nás chystá Microsoft se svým GOLD. PS Plus hry by měly být odhaleny co nejdříve.

Invalid post ID.

Už víme, co nás čeká v říjnu zdarma na Xboxu

Zatímco na PlayStationu to vypadá, že bychom se mohli dočkat Sniper Elite 3 v ultimátní edici a také Diabla 3 či NiOh, tak Xbox už má nabídku oficiální. Opět půjde o čtveřici her a konkrétně to budou Victor Vran, Overcooked, Hitman: Contracts a Stuntman: Ignition.

Velice zajímavý výběr. Victor Vran je povedená variace na Diablo. Navíc se zajímavým námětem a zpracováním. Představte si takového Van Helsinga, který bojuje proti nejrůznějším monstrům. Tato hra si ve své době odnášela veskrze pozitivní ohlasy. Overcooked se nedávno dočkalo druhého dílu, zřejmě i proto dává Microsoft nyní první díl zdarma. Povedená taškařice, v níž se snažíte skrze různé challenge uvařit dostatek jídla, a to zejména včas.

Invalid post ID.

Stuntman: Ignition je už starší kousek, který přichází v rámci zpětné kompatibility. Tímto způsobem se tak vrací i Hitman: Contracts. Velice povedený díl z celé série, který ukazuje poněkud temnější případy a minulost Agenta 47. Rozhodně si hry nenechte ujít a připravte se na pořádnou nálož akce.