Zavřít reklamu

Jaké bude Tom Clancy’s The Division?

Ubisoft odhaluje, jaká bude hra Tom Clancy’s The Division.

15. 6. 2013    

Ubisoft na Electronic Entertainment Expo (E3), ohlásil vývoj hry Tom Clancy’s The Division. Toto přelomové online RPG s otevřeným světem pro Xbox One®, the all-in-one games and entertainment system od Microsoftu a PlayStation® 4 computer entertainment system. The Division je plánována na rok 2014.

Tom Clancy’s The Division je vyvíjena  Massive™ Entertainment, studiem Ubisoftu, které sídlí ve Švédsku a je známé sérií World in Conflict®. The Division se odehrává v New Yorku, tři týdny po té, co se na Černý pátek rozšířil po městě smrtící virus. Zanikají postupně základní služby a společnost se mění v chaos. Prezident uplatňuje Presidential Directive 51 a The Division, přísně tajná samostatná jednotka agentů, je povolána. Zatímco Division agenti vedou naoko obyčejný život, jsou trénovaní, aby v podobně nouzových situacích mohli samostatně jednat. Jakmile pohasnou světla, jejich mise začíná.

Ve světě Toma Clancyho, věnovaného realizmu, mohou hráči objevovat známé ulice a místa z Big Apple, ničeného rabováním a zamořeného davy, které nepodnikají nic pro své přežití.  Od Central Parku  až po sochu Svobody není nikde bezpečno! Objevte nový online otevřený svět v New Yorku, ve kterém je prozkoumávání, souboje a progress v RPG naprosto nejdůležitější. “Naším cílem s Tom Clancy’s The Division není nic menšího než úplně změnit způsob, jakým dosud lidé hrají RPG hry,” říká Fredrik Rundqvist, výkonný producent Ubisoftu. “S výkonem, který nová generace konzolí nabídne postaví The Division hráče doprostřed dechberoucího multiplayer thrilleru, ve kterém budou objevovat, bojovat a spolupracovat ve chvíli, kdy moderní společnost okolo nich úplně zkolabovala. To vše v autentickém světě, kterým jsou hry Toma Clancyho proslavené.” Hra je nejnovějším titulem zasazeným ve světě Toma Clancyho™ , jehož titulů se dosud prodalo přes 76 milionů kusů po celém světě. Další titul se zážitky od Toma Clancyho od Ubisoftu s názvem Tom Clancy’s Splinter Cell® Blacklist™, vyvinutý studiem Ubisoft Toronto, který přináší moderní poutavou dějovou linku obohacenou technickými inovacemi a kvalitou.