Zavřít reklamu

Jak vznikala hudba k Battlefield 5?

Tvůrci Battlefield 5 vydali video v němž ukazují, jak vznikala hudba pro hru.

19. 11. 2018     Zdroj

Battlefield

Battlefield 5 dorazil jako velká voda, a ačkoliv si hráči stěžují na nezáživné kampaně, tak v rámci multiplayeru panuje poměrně spokojenost. Battlefield se vždy pyšnil velmi dobrým soundtrackem a zejména u Battlefield 1 se studio DICE opravdu vyřádilo. Nyní nám autoři servírují video, které ukazuje, jak vznikal soundtrack pro aktuální díl.

Battlefield 5 a jeho nový soundtrack

Soundtrack pro letošní díl opět zaměstnal poměrně širokou škálu muzikantů a orchestr tak byl skutečně velký. Nahrávání probíhalo v Abbey Studios v Londýně. Battlefield 5 opět užívá střídání rytmu, kdy má ráznější a poté klidnější pasáže. Těžko soudit, který soundtrack byl lepší, zda ten pro Battlefield 1 nebo pro Battlefield 5.

My aktuálně hru hrajeme a dojmy přineseme již velmi brzy v naší recenzi. V prvopočátku se dostavilo celkem nadšení, které poněkud upadlo díky zatím neznámým mapám, kde se tak stávají soupeři zatím zlověstnými. Hra je dostupná pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Aktuálně je pro hru vyvíjen nový obsah, který dorazí v následujících týdnech.