Zavřít reklamu

Jak vypadala rozdělaná hra Stranger Things od Telltale Games?

Objevily se záběry z rozdělané adventury Stranger Things od studia Telltale Games.

27. 9. 2018     Zdroj

Než jsme stačili říct Walking Dead, tak studio Telltale skončilo. Jejich nečekaný konec přinesl notnou dávku kontroverze. Nejdříve bylo oznámeno, že studio končí, ale že dokončí The Walking Dead. Záhy se objevila informace, že bude dokončen Minecraft a Walking Dead nikoliv. Situace se nakonec má tak, že pro poslední řadu The Walking Dead se shání partner, který pomůže s posledními dvěma epizodami. Mrkněme se však na Stranger Things, které se dočkalo krátkého vývoje.

Stranger Things ukazuje záběry ze hry

Mnohem zajímavější je ale nyní fakt, že unikly záběry z chystané adventury Stranger Things, která již běžela na novém enginu a měla být prvním projektem z nové éry. Ta, jak už nyní víme nikdy nenastane. Nicméně záběry se objevily na Redditu a my se tak můžeme podívat, co by nás asi čekalo. Na nich je vidět Will Byers a jeho matka Joyce Byersová. Nejdříve v konverzaci a následně vidíme Willa, jak se hrabe doma ve věcech.

Další pasáž pak ukazuje poněkud akčnější složku hry. Jsou to pasáže, které v seriálu s Willem podané nebyly. Konkrétně ve chvíli, kdy je uvězněn ve světě „Upside Down“ a kolem slídí nestvůra Demogorgon. V tu chvíli je využita kamera z pohledu vlastních očí.

Na jednu stranu je škoda, že se adventury již nikdy nedočkáme, ale je zajímavé že se aktuálně na všech platformách přestala prodávat hra The Walking Dead: Final Season. Vypadá to, že pokud se partner nenajde, tak se možná budou hráčům vracet jejich peníze. Jaký to smutný konec, takto talentovaného studia.