Zavřít reklamu

Jak to vypadá s případným Uncharted 5?

Uncharted 5 možná bude, ale rozhodně ne s Nathanem Drakem.

23. 4. 2019     Zdroj

Poněkud nečekaně se objevuje nová zpráva o Uncharted 5. Za novinkami stojí dabér hlavního hrdiny dosavadní série Nathana Drakea. Nolan North se rozhovořil o tom, jak by to mohlo být se sérií i nadále.

Bude Uncharted 5?

Nolan North je ohledně dalšího pokračování pesimistický. Sám k tomu řekl: „Vím, že opravdu hodně lidí chce další Uncharted, je opravdu dobře, že fanoušci touží ještě po jednom díle. Na druhou stranu si myslím, že nám v tomto ohledu tak trošku ujel vlak.“

Z jeho vyjádření je tedy celkem jasné, že pokud Sony pracuje na dalším Uncharted, tak North nebyl přizván, ale to není nic zvláštního, neboť Nathan Drake svou pouť uzavřel v Uncharted 4. Dabér však dodává, že už po prvním díle nebylo jasné, zda vznikne nějaký další díl.

„V době, kdy vyšel Drake’s Fortune jsme společně neměli tušení, jestli ještě někdy budeme ve spolupráci pokračovat. Když už ale o tom bylo rozhodnuto, hrozně jsem se těšil. Následně po Among Thieves v roce 2009 jsme ale už věděli, že vyjde i třetí díl. A následně i čtvrtý.“ 

Zatím tedy není jasné, zda se na dalším Uncharted pracuje. My ale věříme že ano, jen se ho dočkáme s jiným hlavním hrdinou.