Zavřít reklamu

Jak to vypadá s Death Stranding a The Last of Us: Part II?

The Last of Us: Part II by mělo vyjít už brzy. S Death Stranding to tak zatím nevypadá.

30. 1. 2019     Zdroj

TGA

Letos to bude s hrami od Sony zajímavé. Hodně se spekuluje o tom, že by mělo vyjít Death Stranding i The Last of Us: Part II či Ghost of Tsushima. Žádná z her zatím nemá pevné datum vydání. Jak to tedy reálně vypadá? Dočkáme se jich letos?

Situace s Death Stranding se poněkud vybarvuje. Nebylo úplně jisté, že hra letos vyjde, ale pár náznaků tu bylo. Nicméně poslední Kojimovo vyjádření není tak pozitivní, jak by si někteří přáli. Dle jeho slov je třeba ještě trochu času. Ono trochu může být dost zásadní a začalo se hovořit o tom, že ještě pár měsíců vývoje hra potřebuje. Vydání tak zřejmě přijde až v roce 2020.

Pozitivněji to však vypadá s The Last of Us: Part II. Tam se totiž nechal slyšet skladatel Gustavo Santaolalla, že vydání hry proběhne dřív, než bychom si mysleli. Je dost pravděpodobné, že by hra mohla stihnout dokonce termín před velkými prázdninami. Ohledně dalších her není zatím jasno. Dá se však předpokládat, že více se dozvíme na velkolepé akci, kterou na letošek Sony chystá.