Zavřít reklamu

Jak to bude s lovem a cestováním v Red Dead Redemption 2?

Red Dead Redemption 2 bude obrovská hra. Odpovídají tomu možnosti ve hře.

11. 10. 2018     Zdroj

Poslední týdny dělá Rockstar všechno proto, aby se nám Red Dead Redemption 2 natrvalo zarylo do paměti. To se mu nejspíše podaří až poté co si jej přímo zahrajeme, ale už tak hra vypadá velice lákavě a tvůrci stále chrlí nové informace a detaily. Co jsme se dozvěděli tentokrát?

Red Dead Redemption 2 nabídne spoustu možností lovu a cestování

Jak již bylo několikrát zmíněno, tak ve hře bude lov. Ostatně ho nabízel již první díl, akorát tentokrát bude maso rozděleno na několik kategorií. Konkrétně na tři. Každé zvíře tak bude hodnoceno jednou až třemi hvězdami podle toho, jak unikátní bude. Čím unikátnější ulovíte, tím více speciálních druhů masa a kůže získáte. Kromě toho by tyto souboje také měly být o něco těžší než klasické.

Rozhodně hráč také nemá ignorovat to, co mu budou napovídat nebo radit členové gangu. Ačkoliv se může zdát, že jde o pouhé minikonverzace, které mají v hráči vzbudit dojem, že se s vámi ostatní baví, tak tomu tak není. Jejich průpovídky mají vést k tomu, že vám například vyzradí polohu skryté lokace nebo pokladu.

A co se týče transportu, tak Arthur Morgan bude mít více možností. Pokaždé se mu totiž nenaskytne možnost odjet na koni, neboť jej v okolí nebude kde ukrást. V tom případě vás mohou svézt například farmáři na svých dostavnících. Rovněž bude možnost využít služeb místní železnice, ale je třeba si zařídit platný lístek, jinak budete naháněni místním šerifem.

Red Dead Redemption 2 vyjde už 26. října pro PlayStation 4 a Xbox One. Rockstar také odhalil, že hra bude obsahovat téměř všechny světové jazyky.