Zavřít reklamu

Jak to bude letos na E3?

Konečně víme, jak půjdou za sebou na E3 jednotlivé konference. Dosud bylo plánováno, že jako první si vezme slovo firma Sony, nicméně plány se změnily, a tak jako první půjde na řadu Microsoft. Ten odstartuje svou konferenci 6. června, a to přesně v 18 hodin. Microsoft tedy zahájí a dá se předpokládat, že se objeví […]

19. 4. 2011    

Konečně víme, jak půjdou za sebou na E3 jednotlivé konference. Dosud bylo plánováno, že jako první si vezme slovo firma Sony, nicméně plány se změnily, a tak jako první půjde na řadu Microsoft. Ten odstartuje svou konferenci 6. června, a to přesně v 18 hodin. Microsoft tedy zahájí a dá se předpokládat, že se objeví hry Forza 4, Gears of War 3, nové hry pro Kinect, Metal Gear Solid: Rising a zřejmě také Codename: Kingdoms, které bylo odhaleno minulý rok.

Jako druhá půjde na řadu Sony s několikahodinovým odstupem. U Sony můžeme očekávat nové hry pro Move, Dark Souls, možná bude odhalen nový projekt od Quantic Dream, spekuluje se o Metal Gear Solid Trilogy HD, mluvilo se také o Jak 4, určitě se objeví také Agent a další nové exkluzivity a zejména se bude předvádět NGP (dočkáme se oficiálního názvu) a také her na něj. Odhadujeme, že zde by mohl být odhalen kojimův Devil Project!

Jako poslední z těch nějvětších gigantů vystoupí společnost Nintendo. Tam bude největším trhákem Project Kafé, který je zřejmě krycím jménem pro novou konzoli, která má nahradit Nintendo Wii. Dočkáme se nových her jak pro Wii, Project Café, tak i pro 3DS.