Zavřít reklamu

Jak by vypadal Death Stranding, kdyby vyšel na první PlayStation?

Death Stranding vyjde v listopadu. Jak by ale vypadal, pokud by vyšel už pro první PlayStation?

8. 7. 2019     Zdroj

Občas se na internetu objeví některé zajímavosti, jako například různé předělávky známých trailerů a podobně. V posledních měsících je velmi populární, že se trailery k hrám předělávají do podoby trailerů z dob prvního PlayStation. Tentokrát si fanoušci vzali na paškál titul Death Stranding, který vyjde letos v listopadu. Jak by hra vypadala, pokud by vyšla v roce 1996?

Kojima potvrdil, že hlavní věcí ve hře bude spojení, respektive propojení. Takzvaně snaha spojit se s ostatními hráči a propojit celý svět. Více konkrétní ale nebyl. Rozhodně nemáme očekávat, že bychom se měli napojovat do nějakého online hubu. Ono propojení zde má být jakousi zvláštní formou o které evidentně autor zatím nechce mluvit.

Nějaký online prvek tak bude v titulu zahrnut, ale nebude tím ovlivňovat singleplayerový zážitek pro hráče. Dle slov tvůrce má být Death Stranding v mnohém jiný. Rozhodně nemáme čekat něco, co bychom ve hrách už viděli. Upozorňuje hráče i na to, aby si ve hře všímali detailů i ty mohou být dost klíčové.