Zavřít reklamu

Jabra Elite Active 65t: ideální bezdrátová sluchátka za nejnižší cenu

Komerční sdělení

9. 7. 2020    

Bezdrátová sluchátka Jabra patří mezi nejoblíbenější ve své kategorii. Aby ne, za poměrně nízkou cenu nabízí skvělé parametry. Při jejich koupit teď navíc můžete ještě více ušetřit. U Mobil Pohotovosti pořídíte Jabra Elite Active 65t jen za 2 990 Kč, což je momentálně nejnižší cena.

Díky voděodolnosti IP56 a stabilnímu usazení v uších jsou Jabra Elite Active 65t ideální pro sportovce. Vhodné jsou ale samozřejmě i pro běžného uživatele, který ocení zejména kvalitní zvukovou reprodukci díky reproduktorům o velikosti 6 mm se schopností izolovat či propouštět okolní zvuky. Potěší i vyměnitelné gelové nástavce pro maximální pohodlí, gesta pro snadné ovládání či čtveřice mikrofonů s redukcí šumu větru pro kvalitní hovory.

Na jedno nabití vydrží Elite Active 65t přehrávat hudbu 5 hodin, přiložené pouzdro s funkcí rychlého dobíjení pak zajistí výdrž dohromady 15 hodin. Sluchátka je možné zakoupit buďto v měděně modré nebo titanově černé barvě. A speciálně k tomuto modelu získáte navíc 2letou zárukou proti poškození v důsledku působení potu a prachu.

Jabra Elite Active 65t teď na Mobil Pohotovosti dočasně koupíte jen za 2 990 Kč (běžně 4 890 korun).