Zavřít reklamu

Interview s YouTuberem

Pár otázek na začínajícího YouTubera.

28. 4. 2015    

Přinášíme Vám interview s méně známým YouTuberem. Jeho přezdívka je Senjin.

n.Výsledek obrázku pro senjin hraje

1. Jak si se dostal k natáčení videí na YT?

V roce 2010, kdy jsem ještě byl v České Republice, jsem se já a můj soused rozhodli, že uděláme herní magazín. Prostě jen tak hrát nové hry a něco o tom sepsat na naše stránky. Začátky šli dobře, nabrali jsme i víc lidí do redakce a dokonce jsme stihli i jedno herní interview v našem městě. O měsíc později jsem odletěl do Austrálie a samozřejmě se to odrazilo i na vedení redakce a brzy jsme se rozpadli. Na dálku je těžké řídit velké projekty. Bylo mi to líto a proto jsem se rozhodl začít úplně od začátku sám, ale v podobě video tvorby na YT. Odjakživa jsem rád hrál hry a proto jsem si řekl, že spojím příjemné s užitečným.

2. Co tě motivuje při nahrávání?

Jednou z mých největších motivací je samozřejmě má přítelkyně, která mě v natáčení plně podporuje. Hodně mě motivují samotní fanoušci a jejich zpětná vazba u videí. Ani nevíte, jaký je to parádní pocit, když děláte něco co vás baví a zároveň víte, že se to líbí ostatním – Jednoduše to má smysl.

3.Jaké hry nejraději natáčíš?

Nejraději natáčím RPG hry a strategie, občas mám i chuť na nějakou střílečku Jen tak mmimochodem, obvykle si dopředu plánuji co budu daný den natáčet, ale nakonec natočím úplně něco jiného.

4. Která je Tvoje nejoblíbenější hra? ( kterou jsi kdy točil)

Mount & Blade, má své kouzlo. Líbí se mi, že je hra flexibilní a nepřímočará. Nikdy nevíte, co vás v ní překvapí.

5.Jaká byla tvoje první odehraná hra? Jaké jsi z ní měl pocit když jsi jí hrál a jak na ni vzpomínáš? Zahrál by sis ji znovu?

Moje první odehraná hra byla Mafie. Měla svoje kouzlo a přiznám se, že jsem se se kvůli ní hodil i marod a nešel do školy, jen abych ji mohl dohrát Pocit z ní byl senzační. Hra disponovala autentickou atmosférou, velmi poutavým dějem a zajímavými postavami. Pokud bych to vzal více z technického hlediska, tak na svojí dobu hra představovala i revolučním modelem poničení ( Jóóó, mohli jsme muchlat auta ). Nechci se moc rozepisovat, ale jednoho večera byla bouřka a zrovna když jsem se proháněl dobovýma kárama po Lost Heaven, tak vypli proud…Sedl jsem si v obýváku k taťkovi a poprosil ho, aby mi o tý době vyprávěl, bylo to skvělý obohacení pocitu ze hry a nikdy na ten den nezapomenu . Možná bych si jí i znovu zahrál Soundtrack poslouchám ještě dnes.

Pokud by jste se chtěli podívat na Senjinovu tvorbu:

YouTube kanál

Facebook stránka

Trička