Zavřít reklamu

Insomniac láká na druhé rozšíření do Spider-Mana s názvem Turf Wars

Druhé rozšíření do Spider-Mana se připomíná trailerem.

14. 11. 2018     Zdroj

Peter Parker

Je tomu několik dní nazpátek, co studio Insomniac potvrdilo, že další rozšíření pro hru Spider-Man vyjde již 20. listopadu. To je v podstatě již za rohem. Nyní nás tvůrci lákají prvním teaserem, který dává jasnou představu o tom, co nás čeká. Turf Wars bude další nebezpečnou hrou na kočku a na myš.

Spider-Man se vrací s dalším DLC

Zatímco to první se zaměřilo na postavu Black Cat, tak druhé slibuje, že se bude více věnovat Hammerheadovi. Kdysi v populárním seriálu Spider-Man z roku 1994 byla tato postava počeštěna jako Kladivoun. Jde o zločince, který má pod sebou celý klan zloduchů a společně vykrádají banky či muzea. Jeho lebka byla navíc nahrazena Titaniem, a tak je schopný s ní rozrážet i nemožné.

Druhé DLC nabídne také další tři nové obleky. Autory evidentně bavilo si pavoučka přizpůsobovat na mnoho způsobů a je pravdou, že některé z dostupných obleků jsou opravdu vydařené kousky. Nedávno vyšel také nový update, který hru obohatil o možnosti do fotomódu, rovněž nechybí také plynulejší chod hry a nově je ve hře možnost také vypnout HUD. Patch navíc připravuje hru právě pro nadcházející DLC.

Druhé DLC je prostředním z řady, kterou autoři nazvali jako The City That Never Sleeps. Pro ty, kteří vlastní Season Pass bude DLC dostupné ihned při vydání, pro ostatní bude dostupné za cenu 219 Kč.