Zavřít reklamu

Infliction je dalším hororem, který se inspiroval P.T.

Infliction má být velmi děsivou záležitostí. Demoverze je již k dispozici.

17. 9. 2018     Zdroj

Není sporu o tom, že ačkoliv hra Silent Hills nakonec nikdy nedošla na konec vývoje, tak její demoverze nazvaná jako P.T. byla výborná. Spousta studií se jí inspirovalo a začalo vznikat velké množství projektů, které byly podobného ražení. Bohužel se spousta z nich nakonec ukončí ještě před tím, než mohou vyjít ve finální podobě. Infliction je však těsně před vydáním.

Infliction má být velmi děsivým zážitkem

Aktuálně posledním projektem, který titul značně připomíná je Infliction. Tento titul má na svědomí jednočlenné studio Caustic Reality. Konkrétně tak za titulem stojí Clinton McCleary. Ten slibuje, že se hráči mohou těšit na silný hororový zážitek. Hráči bude jako tradičně nabídnut dům na předměstí, který bude plný záhad okolo rodiny, která zde předtím žila.

Autor se snaží, aby horor vyděsil i ty nejtvrdší. Hodně se tedy soustředí na proniknutí do jejich myslí skrze různé vychytávky, jako jsou nejrůznější pazvuky a podivné hlasy. Rovněž nebude chybět všudypřítomná temnota a strach.

Titul využije populární Unreal Engine, díky čemuž se podaří vytvořit dokonalou kulisu strachu a bezmoci. Hra se bude hodně zaměřovat na hru světla a tmy a dá si záležet i na stínech. Obtížnosti budou dvě, ta náročnější vás nechá ve všem vykoupat, zatímco na méně náročná vám občas dá nějakou nápovědu.

Infliction je primárně vyvíjen pro PC. Měl by dorazit příští měsíc, ale již nyní je dostupná demoverze na Steamu.