Zavřít reklamu

HyperX Cloud – Preview

Na letošním IEM jsem měl možnost vyzkoušet nové sluchátka od společnosti HypeX Cloud. Sluchátka oficiálně vyjdou až v dubnu, já měl možnost si je vyzkoušet už dříve.

7. 4. 2014    

Neměl jsem moc času na vyzkoušení a bohužel jsem si jich moc neužil. Tyhle sluchátka mají velice pro-gamingový look, jsou velice podobné sluchátkům, které se používají na ofline turnajích kvůli odhlučnění. V poslední době jsem ale viděl více sluchátek s podobným vzhledem. Vzhled sice nějak neosilní, ale řekněte mi, je vzhled to, podle čeho si vybíráte sluchátka? Mě osobně, jde hlavně o funkčnost a kvalitu zvuku, ne o počet barviček, nebo podsvícené logo.

Neměl jsem moc času, přišel jsem na pokoj a pustil jsem se do nich. Nasadil jsem je, zapojil a věděl jsem, že nějaká lepší sluchátka jen tak nevyzkouším. Měli úplně vše, co by dobré sluchátka měla mít. Nejvíce se mi líbilo odhlučnění, bylo perfektní, těsní perfektně. Zvuk mají parádní, dobré bassy. Konstrukce sluchátek je jejich další plus, je kovová, vypadají velmi bytelně, hlavová opěrka příjemná, nikde netlačí. Mikrofon je oddělitelný, když se pokazí, jednoduše se koupí nový mikrofon, nemusí se kupovat celá sluchátka, kvalitu mikrofonu jsem bohužel neměl šanci vyzkoušet, na pokoji nám nefungoval internet.

S Amaharou, redaktorem časopisu Score, jsme se shodli, že se jedná o velice povedený kousek, každý detail je perfektně zpracovaný. Nevěděl jsem, kolik budou sluchátka stát, já jsem odhadoval, že budou jedny z nejdražších, počítal jsem s cenou kolem 3500, tím větším překvapením pro mě bylo, když mi z HyperX řekli, že cena bude kolem 100€.

Perfektní, sluchátka nemají jedinou zbytečnou funkci, zbytečně nesvítí, neblikají a kdo ví co ještě. Neplatíme za žádnou, podle mě, zbytečnost navíc. Doufám, že mi budou sluchátka poskytnuta na recenzi. Pokud se povede software a cena bude opravdu 100€, tak jde z mojí strany o insta-buy.