Zavřít reklamu

Huawei P50 Nový Výrobek

Komerční sdělení

1. 2. 2022    

Huawei P50

Huawei udělal slušný pokrok ve výrobě nových produktů. Huawei p50 nový výrobek je vlajkovou lodí současnosti. Je to stylový, elegantní a dobře vypadající telefon. Tloušťka telefonu se pohybuje kolem 158,8 x 72,8 mm a váží 195 g; není ani moc velký, ani moc těžký. Huawei jej rád pojmenovává jako duální maticový fotoaparát.

Huawei P50 Pro má špičkový 6,6 OLED s vysokým rozlišením s 10bitovými barvami, podporou HDR10+ a dynamickou obnovovací frekvencí 120 Hz. Může se zdát, že jde o zakřivený panel, i když jde spíše o iluzi vytvořenou zakřiveným sklem nad obrazovkou. Vedení barev je úžasně dobré a vysoké rozlišení je vynikající pro sledování filmů a her. Telefon běží na čipsetu snapdragon 888. Huawei P50 Pro je nabízen ve 2 barvách, kterými jsou černá a kakaová zlatá.

Vypadá a působí každým coulem jako luxusní produkt, reproduktory jsou umístěny na nejvyšší a zadní straně, zatímco snímač otisků prstů je za displejem, který má zakřivené okraje, které se zakrývají do kovového těla. Čipová sada je spojena s 8 GB RAM a 256 GB úložného prostoru na testovací figuríně, aplikace se spouštějí rychle a běží hladce a je to přijatelné úložiště pro většinu jednotlivců; můžete také zvýšit kapacitu úložiště pomocí nano paměťové karty Huawei.

Hlavní fotoaparát na Huawei p50 pro je fantastický a dokáže zachytit brilantní záběry za jakýchkoli světelných podmínek. Nejzajímavějším prvkem Huawei p50 pro je nastavení čtyřkamery Leica na zadní straně, která je rozdělena do dvou charakteristických černých kruhů. Huawei p50 pro je dodáván s poměrně zastrašujícím digitálním hrbolem ve tvaru pilulky, což je dynastie 4 fotoaparátů leica poháněných AI. Hlavní širokoúhlý digitální snímač má 50MP snímač, který je spojen s 64MP periskopovým teleobjektivem s 3,5x optickým zoomem a 13MP ultraširokoúhlým objektivem.

Tlačítko napájení je umístěno na pravé straně, zatímco port USB typu c a zásobník SIM jsou umístěny ve spodní části. Kapacita baterie Huawei p50 je dostatečně dobrá na to, abyste vydrželi den mírného používání. Huawei nabízí rychlé 66W kabelové nabíjení a téměř stejně rychlé 50W bezdrátové nabíjení, které vám umožní v případě potřeby rychle dobít. Co je pozoruhodnější, p50 pro navíc pomáhá 50W wi-fi nabíjení pomocí volitelně dostupné proprietární nabíječky.

Komentáře nejsou povoleny.