Zavřít reklamu

Hry zdarma na měsíc květen v rámci Xbox Gold

Služba Xbox Gold dává v měsíci květnu nové dvě hry zdarma.

1. 5. 2014    

Je tu květen, a to znamená, že je na čase představit dvojici skvělých nových her, které budou na konzoli Xbox 360 zdarma dostupné po omezenou dobu* v rámci pokračujícího programu Games with Gold, neboli „her se Zlatým členstvím“.

Dust_screen_01

„Dust: An Elysian Tail“ je titulem nezávislého vývojového studia Humble Hearts a jedná se nádherně animovanou dvourozměrnou akční skákačku, která vznikla z obdivu tvůrců k tomuto žánru. V zemi Falana nalezne hlavní postava hry záhadný meč, který promění jeho život a vyšle jej na cestu, během níž se stane hrdinou. Pokud máte v oblibě svižnou akci, objevování a vážně skvěle vypadající prostředí, pak si „Dust: An Elysian Tail“ určitě nenecháte ujít, až se 1. května objeví v nabídce Games with Gold.

SaintsRow_screenlg7

Ale samozřejmě dáváte-li raději přednost něčemu drsnějšímu, pak je tady úspěšná hra studia Volition „Saints Row: The Third“. Tohle dobrodružství v otevřeném světě, prošpikované vtipem a nadsázkou někdy i trochu hrubšího zrna, si mezi Games with Gold budete moct vybrat od 16. května. Jako hlava gangu Third Street Saints musíte ve zločinem zmítaném městě Steelport vymyslet, jak vystoupat na vrchol, zbohatnout, vyhnout se všem nástrahám (i s využitím arzenálu těch nejšílenějších zbraní a vybavení) a po cestě za sebou zanechat co možná největší spoušť.

Bavit se budete každopádně skvěle. Podívejte se kompletní přehled podrobností o programu Games with Gold na konzoli Xbox 360 a nezapomeňte – akce na vás nebude čekat věčně!

* Tituly jsou dostupné zdarma ke stažení po omezenou dobu pro platící zlaté členy služby Xbox Live na všech trzích, kde je služba Xbox Live dostupná. V některých regionech může být nabídka titulů odlišná v závislosti na jejich dostupnosti na některých trzích. Další podrobnosti najdete na blogu Majora Nelsona.