Zavřít reklamu

Hry zdarma na Epicu jsou tento týden ve znamení kooperativních roguelikeů

Další štědrý týden na Epic Store

1. 8. 2020     Zdroj

Tento týden rozdává Epic Store hned tři hry zdarma, a hned dvě z nich jsou roguelikey, které můžeme zkoušet pokořit stále dokola i ve dvou. Dvojici 20XX a Barony doplňuje Sword & Sorcery EP, který narozdíl od předchozích her razí trochu příběhovější způsob hraní, který originálně ozvláštňuje využitím podmanivého hudebního podkladu.

20XX na první pohled připomíná ikonického Mega Mana. Společně s kamarády v něm můžete prohopkat čím dál náročnější, náhodně generované úrovně a stavět se proti mocným bossům, abyste zachránili lidstvo. Barony se zas neskrytě inspiruje starými RPG ve stylu prvních dílů The Elder Scrolls. Stejně jako v nich na vás čekají dungeony plné potvor a pastí.

Superbrothers: Sword & Sorcery si se svou minimalistickou grafikou dává za úkol vtáhnout hráče do hry kombinací temné adventury a originálního a bručivého soundtracku. Jde původně o záležitost z mobilních zařízení, z kterých si přináší i zajímavou možnost sdílet citace ze hry přímo na Twitter.

Příští týden nám Epic nabídne logický simulátor skladu Wilmot’s Warehouse. Hry z tohoto týdne můžete stahovat zde do čtvrtka 6. srpna do 17 hodin.