Zavřít reklamu

Srpen bude na Playstation Plus ve znamení omlazeného Call of Duty a žhavé novinky Fall Guys

Dvě diametrálně odlišné hry slibují pořádnou porci letní zábavy

29. 7. 2020     Zdroj

Playstation odhalil, na jaké hry se mohou v srpnu těšit předplatitelé služby Playstation Plus. Od 28. července si můžeme stáhnout Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, která omlazuje singleplayerovou hru klasického dílu série. 4. srpna přijde řada na originální battle royale Fall Guys: Ultimate Knockout.

V obou případech nejde o žádné obstarožní kousky, právě naopak. Sony si zaslouží pochvalu jak za zprostředkování březnového Call of Duty, tak hlavně za ulovení Fall Guys. Samotná hra totiž ještě nevyšla, a právě 4. srpna teprve oficiálně vychází. Stejnou strategii využití playstationového předplatného k získání co největší hráčské základny praktikoval velice úspěšně v roce 2015 fotbal s autíčky Rocket League.

Fall Guys mají už týden před vydáním k podobné popularitě správně našlápnuto. Hra, která proti sobě postaví šedesát hráčů a nutí je soutěžit v kratochvílích podobných disciplínám v Takešiho hradu, totiž už během svého beta testu lákala tolik lidí, že se z ní v jednu chvíli stala nejsledovanější videohra na Twitchi. Během každé hry z hromady fyzikálně přesně se deformujících panďuláků na konci pěti kol zbude jen jediný. V záplavě seriózních multiplayerovek tak Fall Guys působí jako závan svěžího větru.

 

Jestli jste prošvihli hry z minulého měsíce, pořád máte čas si do 3. srpna vyzvednout kopie Rise of the Tomb Raider, NBA 2K 20 a Ericy.