Zavřít reklamu

Hry na For Games za mrazivě nízké ceny – Navštivte stánek Conquestu!

Pořiďte si pecky na vaše PC či herní konzole – vybírejte z titulů od EA, Ubisoftu, Nintenda a dalších, za bezkonkurenční ceny jedině na For Games 2014.

3. 10. 2014    

Navštivte prodejní stánek ConQuestu na For Games 2014 a kupte si úspěšné herní tituly od světových vydavatelů za super veletržní ceny. Je to jedinečná příležitost, jak si pořídit chybějící tituly do sbírky a nebo se připravit na blížící se vánoce! Na stánku si můžete vybírat z více než 600 herních titulů napříč všemi platformami!

Vyberte si na prodejním stánku ConQuest entertainment hry z kultovních sérií a nebo čerstvé novinky! Mezi hry co zde můžete zakoupit patří například taneční série Just Dance od 199 Kč, populární tituly The Sims od 99 Kč či limitované edice her od Ubisoftu již od 399 Kč. Zakupte si u nás na stánku také herní novinky jako FIFA 15 a Hyrule Warriors za akční ceny nebo některý ze starších titulů s cenovkou již od 49 Kč. Kompletní ceník naleznete zde: http://www.mojenintendo.cz/cenik/forgames.pdf

Veletrh For Games 2014 probíhá ve dnech 2.-5. října 2014 a stánek ConQuest entertainment najdete v hale číslo 5. Přijďte se za námi s rodinou pobavit a zakoupit v čas vánoční dárky pro sebe a své ratolesti!