Zavřít reklamu

Hraní druhého dema Anthemu nám prý padající servery nepokazí

Že by se BioWare poučilo?

1. 2. 2019     Zdroj

Pokud jste se v uplynulých týdnech stejně jako já těšili na test dlouho očekávaného Anthemu ve VIP demu, které jsme mohli poprvé okusit před týdnem, možná se ještě teď vzpamatováváte z šoku, který jste ze hry utrpěli. Nikoliv však proto, že by byla neuvěřitelně dobrá, ale spíše proto, že bylo její otestování téměř nemožné. Nikoliv však kvůli herním bugům, ale kvůli tak prosté věci jakou je (ne)stabilita serverů. Vývojáři totiž nepočítali s až tak velkým zájmem a přípravu na vypuštění zkrátka podcenili. Toho se ale prý už u druhé bety obávat nemusíme. 

Veřejná beta bude hratelná ode dnešního odpoledne a podle vývojářského blogu Bioware bude lepší než její předchozí verze a to už kvůli tomu, že jsou tentokrát servery připraveny na velký nápor, který by již měly tentokrát ustát. Se stoprocentní jistotou však spolehlivost serverů BioWare potvrdit nechce, protože netuší, jak velký zájem o druhé demo bude. Dá se ale očekávat, že opět obří. 

Doufejme, že se tedy dnes nebude opakovat scénář z minulého týdne a Anthem si konečně užijeme bez větších nepříjemností. Na druhou stranu, od vydání finální verze nás dělí ještě dlouhé tři týdny, ve kterých budou schopni vývojáři poslední mouchy kazící herní zážitek vychytat. Snad však budou z velké části vychytané už dnes.