Zavřít reklamu

Hraní a Vánoce mají jedno společné – jsou o detailech

Pokud jste do poslední chvíle nevěděli, co napsat Ježíškovi do dopisu, máme pro vás TIP na herní monitor za výhodnou cenu ve své kategorii.

13. 12. 2014    

Češi utratí za vánoční dárky stovky milionu korun a není se čemu divit. Hlavním tahákem je elektronika a ta něco stojí. Ty přeci musíš mít ten nejlepší telefon či tablet. Tak proč si nepořídit kvalitního kolegu i do své zašívárny nebo chcete-li herního koutku?

BenQ XL2411Z patří do XL série monitorů BenQ určené pro hráče počítačových her a tomu odpovídá i jeho výbava. V jednom z předchozích článků jsme si ukázali, jaký je rozdíl mezi herním monitorem a „monitorem na hraní“, to pochopitelně platí i pro tento model osazený kvalitními herními funkcemi a technologiemi.

Pojďme postupně od píky zjistit potřeby casual hráče – co vlastně potřebuje pro pohodlí a komfort při hraní? V první řadě je to samotné umístění monitoru na stole. BenQ XL2411Z je plně polohovatelný, nabízí výškové nastavení, naklopení a otočení do stran i kolem horizontální osy až do pozice Pivot.

Ergonomie monitoru a jeho nejlepší pozice ve vašem herním doupěti vytvoří základ pro důležité vlastnosti skrývající se uvnitř. Tento 24“ palcový krasavec je osazen TN panelem poskytující ultra-rychlou odezvu 1ms. Nabízí technologie Flicker-free eliminující blikání na pozadí monitoru a Low Blue Light redukující škodlivé modré světelné spektrum vyzařované běžnými monitory. Zejména hráči ocení množství herních funkcí vylepšující plynulost obrazu. Monitor disponuje obnovovací frekvencí až 144Hz, která v kombinaci s Motion Blur Reduction přinese hladký obraz bez rozmazání.

Špatná viditelnost v tmavých místech hry by např. při hraní Counter-Strike i dalších akčních her mohla znamenat přehlédnutí soupeře v černém koutě. S technologií Black eQualizer optimalizující jas monitoru se vám to nestane a protivníka uvidíte včas.

Za zmínku stojí funkce monitoru Display Mode a Smart Scaling, umožňující změnit obraz dle vašich preferencí a nasimulovat si na 24“ obrazovce třeba 17“ (4:3), 19“ (16:10) apod. k dispozici tedy v BenQ XL2411Z máte hned několik monitorů. Veškerá nastavení jsou snadno přístupná skrze nový Display Pilot software, aplikaci monitoru, díky které si jej snadno nastavíte nebo stáhnete nastavení profesionálního hráče v Game Mode Loader. Game Mode Loader je další vychytávkou tohoto herního monitoru, je přístupný všem uživatelům, shromažďuje nastavení mnoha her a profesionálních hráčů a vy, pokud si nevíte rady s nastavením, máte jednoduše kam sáhnout.

Herní monitory řady BenQ XL jsou oficiálními monitory největších světových turnajů jako např. Intel Extreme Masters, ESEA nebo BenQ Grunex Challenge. Do dopisu Ježíškovi nezapomeňte uvést BenQ XL2411Z s frekvencí 144Hz, nízkou odezvou 1ms a hromadou herních funkcí a technologií. Nyní jej koupíte za výhodnou cenu a s dopravou zdarma na TSBOHEMIA.cz.