Zavřít reklamu

Hráči si stěžují na absenci titulků u kolekce Spyro Reignited Trilogy

Spyro Reignited Trilogy nenabízí titulky v některých rozhovorech a hráči jsou naštvaní!

20. 11. 2018     Zdroj

O tom, že je nová kolekce her Spyro Reignited Trilogy doslova hit, není pochyb. Aktuálně se titul drží na samé špici prodejního žebříčku a malý dráček doslova drtí konkurenci. Nestačí na něj ani nový Hitman 2 či Fallout 76. Spyro naprosto dominuje a hráčům i kritikům se líbí. Je tu však jedna věc, která hráče absolutně štve.

Dráček Spyro má drobné potíže

Jsou to titulky, které ve hře chybí. Konkrétně se jedná o animace, kdy Spyro zachraňuje některého z draků či drobné filmečky. V nich totiž nesmyslně chybí jakékoliv titulky, které by pomohly hráčům, kteří nejsou tak zdatní v angličtině při mluveném slovu. Hráči tak vyzvali Activision, zda by se nedala situace napravit nějakým patchem, který by titulky přidal. Podobně dopadl i Crash Bandicoot, kde se na přidání titulků čekalo rok a půl.

Vyjádření Activisionu pro komunitu je však naprosto nedostačující. Ten se totiž odvolává na to, že studio Toys For Bob muselo při vývoji udělat pár kompromisů, aby zůstala zachována integrita a odkaz původních her. Kolekce byla kompletně předělána do Unreal Enginu 4 a byla přidána podpora jazyků, které předtím hry nenabízely. Ačkoliv prý žádný standard pro přidání titulků neexistuje, tak Activision dělá maximum pro různé skupiny hráčů.

Toto vyjádření samozřejmě fanoušky rozlítilo a žádají i nadále nápravu. Otázkou je, zda se jí dočkají. Spyro Reignited Trilogy vyšel v minulém týdnu pro PlayStation 4 a Xbox One.