Zavřít reklamu

Hra Destiny 3 je v aktivním vývoji

Na Destiny 3 se nyní aktivně pracuje v nejbližších letech se tak dočkáme dalšího dějství.

24. 10. 2018     Zdroj

Destiny 2 je tu s námi od roku 2017 a nedávno se dočkalo většího rozšíření s názvem Forsaken. Je však jasné, že vzhledem k úspěšnosti značky se pokusí jak studio, tak vydavatel ji dostat do ještě větší popularity. Tomu samozřejmě napomůže vydání dalšího dílu, který jak to již vypadá je ve vývoji. Potvrzuje to zdroj, kterému se již dříve ohledně této značky pár úniků podařilo.

Destiny 3 se již aktivně vyvíjí

Na Redditu se tak objevily informace o tom, co by nás mělo v Destiny 3 čekat. Destiny 3 by mělo nabídnout poměrně velké množství RPG prvků. Podíváme se také na Europu, kde budou PvPvE zóny. To znamená místa, kde se bude bojovat proti ostatním online hráčům, ale také proti NPC.

Objeví se více tříd s různými schopnostmi. Třetí díl totiž chce nabídnout hardcore hráčům opravdové hody, co se nabídky možností a schopností týče. Rovněž chtějí autoři odstranit neduhy a potíže, které měl druhý díl.

Pokud jsou tedy informace pravdivé, tak by to značilo, že Bungie chce držet zhruba tříletý cyklus, co se hlavních dílů týče. Reálně bychom tedy Destiny 3 mohly očekávat v roce 2020 pro další generaci konzolí. Ostatně ještě předtím, než vůbec vyšel první díl, tak Bungie potvrdilo, že jde o dlouhodobou sérii a mluvilo se dokonce o Destiny 4.