Zavřít reklamu

Hra Auta 2 oznámena a vyjde v létě

Společnost Disney Interactive Studios včera oznámila vydání titulu studia Disney•Pixar Auta 2, který vyjde na všechny hlavní platformy. Hra byla ohlášena na americkém mezinárodním trhu hraček v New Yorku a umožní hráčům skočit do světa Aut, okořeněném špionáží mezinárodního charakteru. Ve hře se objeví řada oblíbených postaviček ze série Auta, které budou soutěžit v akcí […]

16. 2. 2011    

Společnost Disney Interactive Studios včera oznámila vydání titulu studia Disney•Pixar Auta 2, který vyjde na všechny hlavní platformy.

Hra byla ohlášena na americkém mezinárodním trhu hraček v New Yorku a umožní hráčům skočit do světa Aut, okořeněném špionáží mezinárodního charakteru. Ve hře se objeví řada oblíbených postaviček ze série Auta, které budou soutěžit v akcí nabitých špionážních dobrodružstvích a v závodech celosvětové třídy. Vydání hry Auta 2, která je založena na animovaném filmu od studia Disney•Pixar, se plánuje na toto léto.

Hra Auta 2 přenese hráče do mezinárodního tréninkového střediska CHROME (Centrála Hyper-Rychlých Odborně-Motorizovaných Expertů), kde si vybere z více než 20 postaviček, jež vycvičí na světové špiony. Součástí jejich mezinárodního výcviku budou simulované nebezpečné mise, ve kterých jim pomůže supermoderní vybavení, díky němuž se budou moci vyhýbat nepřátelům nebo je zpomalovat.

Vývojáři ze studia Avalanche Software, které je podepsané pod cenami ověnčenou hrou Toy Story 3 , se opět chopili volantu při výrobě hry Auta 2. Během ní úzce spolupracovali s výtvarníky ze studia Pixar, aby mohli osobitý humor a atmosféru celovečerního filmu přenést i do hry.