Zavřít reklamu

Hororový titul The Sinking City představuje nový trailer

Hororová hra The Sinking City nabídne úchvatný zážitek v netradičním prostředí.

22. 8. 2018     Zdroj

Ačkoliv vzniká hra Call of Cthulhu, která čerpá od H.P. Lovecrata, tak není jediným takovým titulem. The Sinking City od Frogwares totiž rovněž nabídne stylizaci do těchto prvků hororu. Autoři nyní v rámci Gamescomu vydali parádní trailer a také ukázali, jak bude hra vypadat přímo v chodu. Musíme uznat, že už se na hru vážně těšíme.

H.P. Lovecraft byl inspirací i pro The Sinking City

Co se týče záběrů ze hry, tak je nám představena vedlejší mise, v níž Charles Reed vyšetřuje kriminální čin v jednom z domů. Zajímavé je, že hra vám dá k dispozici adresu, tu si však musíte na mapě najít. Nebude tu žádný navigační bod. Zkrátka se hrdina podívá do mapy a příslušné místo si dle ulic musíte najít. To zní vcelku zajímavě.

Charles má zvláštní schopnost, díky níž vidí předměty a stopy, které nikdo jiný nemůže spatřit. Je třeba se snažit udržet Charlese také v dobré a pozitivní náladě. Jelikož je jeho charakter značně labilní, tak je třeba hlídat jeho úroveň příčetnosti. K dispozici bude hráči také knihovna, ze které bude čerpat informace a stopy k případům. Díky správně zadaným kategoriím ohledně vyšetřování, si tak můžete najít správnou informaci, která vám naznačí jak postupovat dále.

Autoři mají velké zkušenosti, díky sérii Sherlock Holmes, takže jim není vyšetřování cizí. The Sinking City je v plánu na 21. března 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.