Zavřít reklamu

Hlavní scenárista hry Spider-Man prozrazuje, co nás čeká v DLC

Spider-Man se brzy dočká DLC. Hlavní scenárista potvrzuje, co je na nich jiného.

5. 10. 2018     Zdroj

John Paquette je hlavním scenáristou hry Spider-Man, která k nám doputovala před měsícem. Tentokrát byl vyzpovídán serverem Polygon o tom, na co se můžeme těšit v následujícím DLC. To, jak víme, tak se zaměří na Black Cat.

Jak se vůbec tvořil příběh ke hře Spider-Man?

Paquette prohlásil, že DLC mají být trochu odlišná od původní hry. A to v tom smyslu, aby nabídli hráčům něco neotřelého a originálního. Nechtějí vzít pouze komiksy, které již vznikly a ty zapracovat do oněch menších příběhů. Naopak chtějí vyprávět svůj pohled. Hodně poukázal na to, že důležitá je spolupráce s Marvelem. Ten se jejich nápadům nebránil a nechal je stvořit si víceméně vlastní Spider-Man svět. Jak ale John dodává, tak spousta návrhů a nápadů zůstala nevyužita a byla vyjmuta z celkového konceptu.

Rovněž potvrdil, že koncept se v průběhu vývoje neustále mění. Autoři totiž zjistí, že toto by bylo například příliš náročné, nesmyslné nebo pro příběh nevhodné. Hodně také určuje tempo následné zkoušení hry v chodu. Mnoho věcí nemusí fungovat, jak má a také by třeba hráče nebavily. Mnohé se tak mění až za pochodu.

První DLC vyjde 23. října, ponese název The Heist a zaměří se na postavu Black Cat. Následovat budou DLC Turf Wars a Silver Lining. U nich není znám obsah, ale dohromady budou tvořit takzvaný balíček The City That Never Sleeps.