Zavřít reklamu

Hitman: Absolution má nový online režim

Hitman: Absolution se dočká nového online režimu pro hru více hráčů, a to Contracts.

14. 8. 2012    

IO Interactive A/S, studio společnosti Square Enix, s radostí odhaluje CONTRACTS – nový inovativní online režim pro hru HITMAN: ABSOLUTION.

CONTRACTS je nový online režim, ve kterém mohou hráči vytvářet a sdílet své vlastní ‚zakázky‘ z hry HITMAN: ABSOLUTION. Vyberte si úroveň, cíle a zbraně a nastavte pravidla pro provedení nájemné vraždy – čas, styl provedení a přítomnost svědků. Nebojte se žádných těžkopádných editorů a učení komplikovaných programovacích jazyků. V CONTRACTS vše vytváříte vlastním hraním. Režim CONTRACTS je asynchronní, takže můžete proti svým přátelům bojovat kdykoliv bez ohledu na to, zda jsou zrovna online. Součástí hry HITMAN: ABSOLUTION navíc bude řada již předvytvořených ‚zakázek‘ od těch nejlepších zabijáků přímo z IO Interactive.

„K režimu CONTRACTS nás inspirovali naši věrní a nadmíru nápadití fanoušci, kteří neustále hledají nové neotřelé způsoby, jak likvidovat cíle v předchozích dílech série Hitman,“ řekl Christian Elverdam, herní ředitel hry HITMAN: ABSOLUTION. „V režimu CONTRACTS mohou hráči konečně popustit uzdu své kreativitě i soutěžnímu duchu. Ať už budou bojovat o ušetření zlomků sekund či se snažit správně načasovat různé akce, aby tak vytvořili řadu smrtících ‚nehod‘, budou se tak navzájem překonávat a inspirovat prostřednictvím nekonečné řady uživateli vytvořených kontraktů.”

Po přijetí a úspěšném splnění zakázky dostanou hráči peněžní odměnu, jejíž výše se odvíjí od toho, jak dobře si vedli. Zadání mohou být velice propracovaná a kreativní. Na výběr je bohatý arzenál zbraní, množství převleků a spousta vylepšení a technik, jež si můžete zpřístupnit hraním příběhového režimu HITMAN: ABSOLUTION, nebo nákupem za peníze získané při plnění předchozích zakázek.

Revoluční režim CONTRACTS k jedné z nejočekávanějších her letošní zimy byl poprvé představen na veletrhu GamesCom 2012 v Kolíně nad Rýnem. Vydání hry HITMAN: ABSOLUTION je naplánováno na 20. listopadu 2012. Hra bude k dispozici pro zábavní počítačový systém PlayStation 3, videoherní a zábavní systém Xbox 360 od společnosti Microsoft a PC se systémem Windows. Hra HITMAN: ABSOLUTION z dílny IO Interactive A/S, studia společnosti Square Enix, ještě neobdržela věkový rating.