Zavřít reklamu

Hitman 2 se představuje v poutavém kolumbijském prostředí

Agent 47 opět zavítá na různorodá místa po celém světě.

25. 9. 2018    

Hitman

Je tomu už dva roky, co dorazil v nové formě Hitman. Oproti svým předchůdcům se však rozhodl pro epizodický formát, a to představovalo poněkud pro některé hráče. Příběh tak dlouho zůstával otevřený, ale šlo o poměrně zajímavý restart série. Prodeje rovněž nebyly špatné, ale i přesto se rozhodl vydavatel Square Enix tento titul dále nepodporovat. Hitman 2 se nyní představuje novými videi.

Agent 47 má další misi v Hitman 2

Studio IO Interactive se tak nakonec úplně odpoutalo od vydavatele a nyní funguje na vlastní triko. Rozhodlo se i nadále pokračovat v této sérii. Pokračování se tedy aktivně chystá a vývojáři začínají lákat i na jednotlivá prostředí v rámci hry. Nově představeným je Kolumbie. Konkrétně pak její džungle.

Přesněji jde pak o vesnici Santa Fortuna, který je vyhledávána zejména turisty díky svému parádnímu prostředí a skvělým službám. Mnoho hostů by však zřejmě nedorazilo, kdyby tušilo, že zde bude mít zakázku Agent 47. Kromě všudypřítomné džungle nebudou chybět ani rozsáhlé jeskyně nebo také poměrně rozsáhlé, leč rozpadlé panské sídlo. Santa Fortuna je prý dokonale přizpůsobena tomu, aby na ní mohli tvůrci představit zcela nové pohyby a možnosti hlavní postavy.

Dá se očekávat, že by Hitman 2 mohl být velmi zajímavým titulem těsně před zimní sezónou. Vychází totiž 13. listopadu, a to pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.