Zavřít reklamu

Hitman 2 odhalil veškeré lokace, kam Agent 47 zamíří

Nyní už víme, kam zavítá Hitman v novém dobrodružství, aby zlikvidoval své cíle.

25. 10. 2018     Zdroj

Hitman

O Agentovi 47 jsme toho v poslední době slyšeli a rovněž i napsali hodně. Není pochyb o tom, že jde o velmi důležitý titul pro celé studio IO Interactvie za nímž již nestojí Square Enix, jako vydavatel. Snaží se tvůrci lákat hráče na vše co hra nabídne. Nyní už víme, kam se Hitman podívá. Dosud byly některé lokace utajené.

Agent 47 bude mít opět plné ruce práce

Stejně jako v předchozím díle, tak i v druhém bude Agent 47 hodně cestovat po světě a navštíví tak mnoho míst. Věděli jsme zatím, že se podíváme do Miami a do Santa Fortuny v Kolumbii. Nově už víme, že nás jeho kroky zavedou také do Hawke’s Bay na Novém Zélandě, Bombaje v Indii, Whittletonu v USA a rovněž také na záhadný ostrov Isle of Sgàil.

Vše bylo oznámeno pomocí nového traileru. Zřejmě tak chtěli tvůrci nejen nalákat hráče, ale rovněž předejít kdejakým únikům, kterých je poslední dobou ve videoherním průmyslu opravdu hodně. Kromě toho se chystá přidání starších misí z předešlého dílu do takzvané druhé sezóny. Tvůrci slibují, že mapy budou graficky zlepšené a dostanou zřejmě i nějakou tu péči co se inteligence NPC týče. Hitman 2 toho nabídne opravdu hodně.

Hra vyjde 13. listopadu pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.