Zavřít reklamu

Hideo Kojima opět promluvil o Death Stranding

Death Stranding má být přelomový titul.

27. 4. 2019    

Death Stranding

Jak jsme před nějakou dobou avizovali, tak Hideo Kojima a Norman Reedus se zúčastnili Tribeca Film Festivalu, na kterém odhalili pár drobností o chystané hře Death Stranding. Došlo i na panelovou diskuzi u níž nechyběl ani moderátor Geoff Keighley.

Death Stranding bude zkrátka jiné

Kojima potvrzuje, že hlavní věcí ve hře bude spojení, respektive propojení. Takzvaně snaha spojit se s ostatními hráči a propojit celý svět. Více konkrétní ale nebyl. Rozhodně nemáme očekávat, že bychom se měli napojovat do nějaké online hubu. Ono propojení zde má být jakousi zvláštní formou o které evidentně autor zatím nechce mluvit.

Nějaký online prvek tak bude v titulu zahrnut, ale nebude tím ovlivňovat singleplayerový zážitek pro hráče. Dle slov tvůrce má být Death Stranding v mnohém jiný. Rozhodně nemáme čekat něco, co bychom ve hrách už viděli. Upozorňuje hráče i na to, aby si ve hře všímali detailů i ty mohou být dost klíčové.

Norman Reedus doplnil, že hra je velmi emotivní a hlavní postava Sama bude mít k dispozici poměrně hodně zajímavých přístrojů a nástrojů. Kojima prohlásil, že do měsíce by mohly být k vidění nové záběry. To naznačuje, že by Sony mohla uspořádat svou vlastní akci ještě před E3.