Zavřít reklamu

Hideo Kojima dorazí na Tribeca Film Festival. Uslyšíme o Death Stranding?

Zřejmě se dozvíme nějaké střípky o hře Death Stranding.

24. 3. 2019     Zdroj

Death Stranding je těmi kdo jej už měli možnost vidět, označován za přelomový titul pro celý videoherní sektor. Nicméně zatím veřejnost marně čeká na to, kdy že se vlastně hry opravdu dočkáme. Sony v tomto ohledu zatím mlčí a stejně je na tom i Hideo Kojima. Ten naposledy uvedl, že hra ještě potřebuje trochu času.

Death Stranding by se mohl trochu poodhalit

Nyní se objevila informace, že se populární japonský vývojář objeví na Tribeca Film Festival. Kojima by na tomto filmovém festivalu měl být přítomen, a to i s hercem Normanem Reedusem, který ztvárnil ve hře hlavní roli. Zřejmě bychom se tak mohli nějakých menších novinek ohledně titulu dočkat. Teoreticky by se mohla objevit i nová ukázka ze hry.

Festival uvádí následující: „Světově uznávaný herní tvůrce Hideo Kojima, který je většinou považován za otce stealth žánru, těžce pracuje na očekávaném titulu pro PlayStation 4 s názvem Death Stranding. O tomto záhadném projektu toho víme jen málo, avšak zájem fanoušků i celého odvětví je enormní. V rozhovoru o této hře se ke Kojimovi připojí Norman Reedus, herecká hvězda Death Stranding, kterou znáte především kvůli skvělým výkonům v The Boondrock Saints a z megahitu The Walking Dead.“