Zavřít reklamu

Herní veletrh Gamescom začne 27. srpna. Nebude chybět Opening Night Live

Opening Night Live na Gamescomu zakončí festival Summer Game Fest.

18. 5. 2020     Zdroj

opening night live

Minulý rok jsme se poprvé dočkali akce Opening Night Live, která odstartovala Gamescom, což je největší herní veletrh na světě. Pořadatel a moderátor Geoff Keighley nyní oznámil, že i letos se uskuteční Opening Night Live a bude zahajovat online Gamescom. Z pochopitelných důvodů bude totiž tento veletrh pouze v digitální podobě.

Opening Night Live bude zároveň finální akce Summer Game Fest, což je další projekt Geoffa Keigleyho, ve kterém se ukazují různé novinky a představují hry. V uplynulých dvou dílech jsme například mohli vidět odhalení enginu Unreal Engine 5 anebo představení remasteru Tony Hawk Pro Skater 1 a 2.

Co se týče Gamescomu, tak důvodem toho, že bude v digitální podobě, je pandemie covidu-19. Celkově jsou plánovány čtyři dny různých livestreamů, kde bychom se měli dočkat oznámení nových věcí, ale i esportových turnajů v těch nejoblíbenějších hrách. Tento rok by měl být navíc speciální v tom, že v zimě nás čeká vydání nových konzolí Sony PlayStation 5 a Xbox One Series X, takže oba herní giganti se budou chtít předvést v tom nejlepším světle.