Zavřít reklamu

Herní pořad Game Page na ČT končí

Pravidelná týdenní relace o počítačových a konzolových hrách na ČT2 po 13 letech končí!

10. 6. 2012    

Pokuste se zachránit Game Page podpisem petice – Petice proti zrušení Game Page

Pravidelná týdenní relace o počítačových a konzolových hrách na ČT 2 po 13 letech končí. Poněkud nečekaná zpráva přišla v pátek a vše už je oficiální. Herní pořad Game Page odvysílá svůj poslední díl ke 30.6. 2012. Dá se předpokládat že herní pořad bude už jen velmi těžko znovu obnoven (přesto ale komunita bojuje, viz. výše).

Pokud si stále myslíte že jde o trapný žert, tak jste skutečně na omylu. Autoři pořadu již informovali své diváky a fanoušky skrze oficiální Facebook a oficiální stránky. Vydali tam své prohlášení o definitivním konci.

Převzato od autorů pořadu:

„Vážení diváci a fanoušci pořadu Game Page, máme pro vás bohužel špatnou zprávu. Programové vedení ČT rozhodlo o tom, že náš pořad nebude zařazen do podzimního programového schématu a jeho vysílání po dlouhých 13 letech skončí dílem vysílaným 30. 6. 2012. Přesný důvod jsme se doposud bohužel nedozvěděli a můžeme tedy jen spekulovat. Samozřejmě se budeme snažit rozhodnutí zvrátit, neboť se máme o co opřít (např. GP je nejúspěšnějším pořadem ČT na sociálních sítích), ale s velkou pravděpodobností jde o finální verdikt. Každopádně tento profil ani redakce nekončí, uděláme vše, co bude v našich silách, aby pořad nezanikl – i kdyby měl běžet pouze na internetu. Proto zůstaňte s námi! Zároveň nám ale dovolte poděkovat vám za vaši přízeň, náměty a připomínky a vůbec vše, co jste pro nás dělali. Bez vás bychom nikdy nic nedokázali. DĚKUJEME!“