Zavřít reklamu

Herní noťas nové generace a výkonu – co vše přináší MSI GS60 Ghost

Dokonalý notebook pro náročné hráče!

8. 6. 2014    

Ještě před několika roky byla následující kombinace nepředstavitelná. Neuvěřitelně tenký, neváží ani dvě kila a v kovovém těle „ultrabooku“ přitom skrývá ohromující herní výkon – to je nový herní notebook MSI GS60 Ghost. Mohli jsme si na něj sáhnout hned po jeho uvedení. Může být herní noťas lehký, tenký, elegantní a přesto výkonný? Vypadá to, že jsme jej našli.

Bývaly doby, kdy si hráči pod pojmem „herní notebook“ představili 5kg vážící velký stroj, který byl výkonem minimálně o dva kroky za stolním desktopem. Dnes Vám představíme novou generaci herního notebooku, který dokazuje neuvěřitelný pokrok – a tím myslíme nejen výkon, ale i design.

Ani výkonné stroje se nemusí vzdát atraktivního vzhledu a vysoké mobility. MSI GS60 Ghost s pevným tělem ze slitiny hořčíku a lithia je nejlehčí 15“ herní notebook na trhu, což pro nás bylo prvním velmi příjemným překvapením. Štíhlost necelé dva centimetry a hmotnost těsně pod dva kilogramy. Díky výkonu na něm práci dokončíte rychle a každou volnou chvilku můžete věnovat zábavě, kde se vám jeho rychlost bude nesmírně hodit. Výhodou je, že vás nebude na cestách nijak zatěžovat.

Špičkové podání obrazu má na starosti nový matný PLS displej s Full HD rozlišením. PLS displej je obdoba IPS displeje od výrobce Samsung. Tyto displeje nabízí vyšší kvalitu zobrazení a neomezené pozorovací úhly. Na nejnovější hry a aplikace je uvnitř připraven procesor Intel Core i7 čtvrté generace s frekvencí až 3,4 GHz, až 16 GB operační paměti a hlavně nejmodernější výkonná herní grafika NVIDIA GeForce GTX870M se 3 GB vlastní GDDR pamětí nebo trochu méně výkonná ale o to úspornější  GTX860M s jádrem Maxwell. Data obstarají až dva rychlé SSD disky a klasický 1TB pevný disk. Stabilní a spolehlivý provoz pak zajišťují špičkové komponenty a speciální dvouokruhové chlazení. Právě díky tomuto chlazení jsou područky chladné i ve chvíli, kdy s notebookem pracujete nebo hrajete delší dobu a to je velmi příjemné.

Bonusy pro hráče

Mimo výkonný hardware notebooky MSI nabízí řadu unikátních funkcí vyvíjených pro hráče a ve spolupráci s profesionálními herními týmy, jako např. FNATIC. Při prvním pohledu si všimnete podsvícené herní klávesnice SteelSeries s upraveným rozložením kláves. Té můžete sami nastavit vlastní barevné podsvícení a zaručuje přesné a pohotové reakce a vysokou odolnost. Díky aplikaci SteelSeries Engine si navíc celou klávesnici můžete libovolně upravit,  přeprogramovat a vytvořit si tak až čtyři vlastní herní profily klávesnice včetně klávesových zkratek a maker.

Další hráčská výbava zahrnuje rychlou inteligentní síťovou kartu Killer DoubleShot a naprosto excelentní podání zvuku díky reproduktorům Dynaudio a technologii Sound Blaster Cinema 2.

Herní síťovka Killer DoubleShot vám umožní po drátové i bezdrátové síti zcela zapomenout na sekající se hry, lagy a zpoždění. Síťovka Killer umí automaticky rozpoznat a upřednostnit herní síťový provoz, který má naprostou prioritu a zaručuje tak nižší odezvu a maximální využití datového toku. Prioritu jednotlivých aplikací si můžete v přehledném uživatelském prostředí i sami upravit. A sami dobře víte, že ve hrách o přežití rozhodují pouhé zlomky vteřin.

Pro plnohodnotné ponoření do hry je kromě výkonu, rychlosti a špičkového obrazu důležité také podání zvukových efektů. MSI opět vsadilo na ozvučení od proslulé dánské Hi-Fi značky Dynaudio, která ladí zvuk aparatur např. pro Bugatti Veyron, Volvo, VW Phaeton apod. Celý systém z prvotřídních materiálů byl navržen výhradně pro herní notebooky MSI.

O hutný a čistý zvuk ve sluchátkách se pak postará technologie Audio Boost s nezávislým sluchátkovým předzesilovačem, který v pohodě nakrmí  herní sluchátka střední i Hi-Fi úrovně. Bezproblémový přenos signálu a čistý zvuk mají na starosti pozlacené konektory.

To vše je navíc doplněno technologií Sound Blaster Cinema 2, nabízející bohaté možnosti úprav pro ideální prostorové vykreslení zvuku i v pouhých stereosluchátkách. Když vám pak doma bude 15,6“ displej na hraní málo, můžete si pracovní či herní plochu bez obav roztáhnout až na tři monitory současně ve Full HD rozlišení přes rozhraní Mini DisplayPort 1.2 a HDMI 1.4.

Blíží se léto, všichni chodí nalehko, ideální příležitost shodit pár kil ze zad a pořídit něco lehčího a přenosnějšího, co vám ale svým výkonem vyrazí dech. Herní noťas MSI GS60 Ghost je proto ideální volbou. Když si jej koupíte na e-shopu TS Bohemia, tak Vám jej do 24hodin dovezou kamkoliv po ČR zcela zdarma a mají jej skladem. Stejná akce na dopravu platí i pro další modely herních noťasů MSI.

Herní vychytávky a vybavené herní noťasy MSI vás zaujaly, ale chcete větší výběr? MSI herních notebooků nabízí hned několik modelových řad a velikostí. Toto byl zástupce série  GS. Pro běžné hráče a pařany hledejte řadu GE, maximální nadšence pak zaujme řada GT s velmi tuhou a odolnou robustní konstrukcí a extrémním výkonem.